0%
Інші курси: Антон Викторович
Завантаження

Вступ

Сучасний етап історії людства тісно пов'язаний з проблемою мобільності: людина має багато чого встигнути, переміщаючись у просторі. Транспортний засіб - це найбільш оптимальний спосіб бути в курсі сучасних тенденцій.

Однак виникає інша проблема. Проблема безпеки руху. І тут головну роль у досягненні гармонії на дорогах відіграють Правила дорожнього руху.

Є такий слоган: «Неухильне дотримання Правил дорожнього руху – запорука безаварійної їзди». Звучить досить претензійно. Звісно, не без цього.

Але, погодьтеся, це – істина. Якщо всі дотримуватимуться (та ще й неухильно!) Правил дорожнього руху, то не буде і правопорушень, а, отже, і дорожньо-транспортних пригод. І, найголовніше, їхніх наслідків.

Що для цього потрібно? Насамперед, знати та виконувати вимоги ПДР!

Ви вибрали цей курс саме для того, щоб знати Правила, а ми постараємося Вам у цьому допомогти та викласти вимоги ПДР нормальною людською мовою.

Як ми з Вами працюватимемо? Все просто: текст пункту Правил дорожнього руху (тобто цитата з Правил), що коментується, буде виділений звичайним текстом, а сам коментар до нього — курсивом. Моменти, на які варто звернути особливу увагу - жирним шрифтом. І в дуже великій кількості в курсі використовуються малюнки, фото і відео.

І ще один момент. У нашому курсі ми іноді відступатимемо від тих принципів класифікації та систематизації матеріалу, які покладено в основу самих ПДР. Іншими словами, у процесі коментування розділів та пунктів Правил деякі пункти ми об'єднуватимемо. Або розділятимемо. Або порушуватимемо їхню послідовність. Повірте, все це робиться для спрощення викладу та оптимізації засвоювання важкого матеріалу, яким є Правила дорожнього руху.

Також, додатково наприкінці додана інформація з курсу основ безпечного водіння, етики водія та основ права, які, як і ПДР, входять до програми навчання в автошколі. Ці курси, що наприкінці - це більше готові відповіді на екзаменаційні питання щодо безпеки руху та етики водія.

Коментарі •
user-photo
Завантаження