Підготуватися до складання іспиту на отримання водійського посвідчення дуже просто!

Навчайтеся і здобувайте необхідні знання. Читати ПДР
Перегляньте навчальні уроки досвідчених інструкторів. Пройти навчання
Проходьте тести, ставте запитання і користуйтеся допомогою експертів. Розпочати тестування
ПIБ Область Рейтинг

Курси

курсів (які були пройдені разів)
Завантаження

  Рейтинг викладачів

  У рейтингу викладач (активних )
  Завантаження

   Рейтинг автошкіл

   У рейтингу автошкол (активних )
   Завантаження

    Рейтинг коментаторів

    У рейтингу 0 коментаторів
    Час останнього оновлення рейтингу:
    ПIБ Статус Рейтинг

    Коментарі користувачів

    Усього 83 734 коментарів (від викладачів 46 753)

    Новини

    Абсолютно кожна людина уявляла себе за кермом автомобіля. Для здійснення цієї мрії треба не так уже й багато: достатньо піти на курси в автошколу, вивчити Правила дорожнього руху України (ПДР), навчитися водити автомобіль на практиці та зрештою, склавши іспити, отримати водійське посвідчення. Зважаючи на кількість аварій на дорогах країни, а також на їхні причини, можна дійти висновку, що підготовка сучасних водіїв лишає бажати кращого. Ні для кого не секрет, як одержують «права» в автошколі. На жаль, викорінення корупції в Україні перебуває лише на початковому етапі. Проте позитивні тенденції в цьому напрямку є. Нині функція прийняття іспиту на право керування автомобілем покладена на Головний сервісний центр України (ГСЦ). Спеціалісти центру представили громадськості абсолютно нову та унікальну систему тестування водіїв-початківців. Зі свого боку ми дуже тісно співпрацювали з ними, намагалися допомогти їм якнайскоріше втілити напрацювання і, нарешті, прийняти на законодавчому рівні зовсім нову, удосконалену й таку, що відповідає європейським стандартам, програму тестування.

    Як не крути, для майбутнього автомобіліста все починається з вивчення Правил дорожнього руху України. Програма підготовки водія була спланована так, що практичні заняття на дорозі заборонялися, поки учень не вивчить правила. Фінальне тестування з ПДР відбувалося за білетами, які вже не один десяток років не змінювалися. У них було багато неоднозначностей, двояких відповідей, до того ж нерозбірливі малюнки часто не давали повного уявлення про дорожню ситуацію, представлену в поставленому запитанні. Про зручність багатьох існуючих в інтернеті сервісів, що дають змогу пройти ці тести, ми взагалі промовчимо.

    Наш сервіс «Тести з ПДР онлайн» спрямований на якісну підготовку майбутніх українських автомобілістів. Над запитаннями тестів не один рік працювали фахівці та викладачі провідних автошкіл України. У цих запитаннях використовуються тільки фотореалістичні 3D-ілюстрації, що імітують реальні ситуації на дорозі. Ведеться унікальна статистика успішності не тільки стосовно кожного учня, а й загалом по Україні. Користувач на будь-якому етапі навчання може стежити за своєю успішністю, а також змагатися в знаннях з іншими учнями. За значні успіхи в навчанні йому нараховуватимуться різноманітні бонуси та бали. На нашу думку, елемент змагання між учнями сприятливо впливає на кінцевий результат навчання.

    Для працюючих викладачів автошкіл «Тести з ПДР онлайн» від green-way.com.ua — це можливість контролювати успішність їхніх учнів за допомогою нашого сервісу. Формування груп, запрошення учнів, безпосередня взаємодія з ними — лише деякі можливості, що надаються викладачеві. Зручно, коли всі результати навчального процесу зібрані в одному місці. Так набагато легше стежити за успішністю і прогресом учнів.

    Дороги України мають стати безпечнішими! Сподіваємося, що за допомогою цього сервісу ми зможемо виховати не один мільйон дійсно висококласних водіїв!..