Підготуватися до складання іспиту на отримання водійського посвідчення дуже просто!

Навчайтеся і здобувайте необхідні знання. Читати ПДР
Перегляньте навчальні уроки досвідчених інструкторів. Пройти навчання
Проходьте тести, ставте запитання і користуйтеся допомогою експертів. Розпочати тестування
ПIБ Область Рейтинг

Курси

курсів (які були пройдені разів)
Завантаження

  Рейтинг викладачів

  У рейтингу викладач (активних )
  Завантаження

   Рейтинг автошкіл

   У рейтингу автошкол (активних )
   Завантаження

    Рейтинг коментаторів

    У рейтингу 0 коментаторів
    Час останнього оновлення рейтингу:
    ПIБ Статус Рейтинг

    Коментарі користувачів

    Усього 81 860 коментарів (від викладачів 45 824)
    • Шевченко АО
     2024-05-27 12:47:43

     Гарне запитання, бо має необхідне уточнення.

     В попередньому запитанні була ситуація на не регульованому перехресті, на якому ти маєш перевагу, але не поїдеш, бо не знаєш що у водія вантажівки в голові і потрібно керуватись діями іншого водія, без видимих на те причин. 🙈

     Якими будуть ваші дії, якщо вантажний автомобіль не зменшує швидкість, виїжджаючи на міст?

     Перейти до запитання
    • Шевченко АО
     2024-05-27 12:34:59

     Немає слів, а я ще й пробую аналізувати.

     В інших запитаннях, які стосуються черговості проїзду, теж можна було б додати варіант відповіді "Уступи дорогу дурному"?

     Це запитання з підводним каменем: тобто ти розумієш, що правий- керуючись правилами пдр, але не поїдеш першим, бо будеш керуватись діями іншого водія, так виходить?! Чому саме я маю керуватись діями іншого водія в цій ситуації і не керуватись діями іншого водія в інших ситуаціях (у варіанті відповіді не вказано "за для своєї безпеки", не вказано знак аварійної сигналізації, вантажівка не стоїть по центру проїзжої частини? Тобто, ніщо не вказує на неадекватність водія.

     Це стосується тільки вантажівок? Чи це стосується здорового глузду тих, хто це написав? Нерегульовані перехрестя без світлофорів, регулювальника, знаків і дорожньої розмітки- керуються правилом правої руки! Чому я маю керуватись правилом "іншого водія" просто так, без додаткових уточнень???

     Тобто (висновок) на будь-яких нерегульованих перехрестях, особливо, якщо попереду вантажівка- дай дорогу, бо водії вантажівок не проходять медогляд (знаку глухий чи німий немає, машина стоїть рівно, аварійна сигналізація вимкнена), не керуються правилами пдр і взагалі, хто знає, що в його голові. Він великий, а ти на матізіку.

     Правильний варіант 3, бо ми його туди написали не просто так! Шедеврально...

     Тести створені не для того, щоб навчити водія і перевірити його знання, а створені для максимального заплутування в термінах. За логікою потрібно вибрати 3ій варіант, бо й справді, раніше ніде такого варіанту не було. Мабуть правильний.

     Як у цій ситуації ви визначаєте порядок руху?

     Перейти до запитання
    • Це питання стосується основ безпечного водіння, а не ПДР. Крім ПДР, згідно з типовою навчальною програмою в курс навчання в автошколі ще входить будова та технічне обслуговування транспортного засобу, основи керування транспортним засобом та вимоги безпеки дорожнього руху, етика водія транспортного засобу, практичне керування транспортним засобом, основи права та основи надання першої медичної допомоги.

     Тобто, цю інформацію на заняттях повинен давати викладач, роз'яснюючи, що до чого. І відповідно за цією інформацією також є екзаменаційні питання.

     Що слід зробити водієві, щоб запобігти виникненню заносу під час проїзду крутого повороту?

     Перейти до запитання

    Новини

    Абсолютно кожна людина уявляла себе за кермом автомобіля. Для здійснення цієї мрії треба не так уже й багато: достатньо піти на курси в автошколу, вивчити Правила дорожнього руху України (ПДР), навчитися водити автомобіль на практиці та зрештою, склавши іспити, отримати водійське посвідчення. Зважаючи на кількість аварій на дорогах країни, а також на їхні причини, можна дійти висновку, що підготовка сучасних водіїв лишає бажати кращого. Ні для кого не секрет, як одержують «права» в автошколі. На жаль, викорінення корупції в Україні перебуває лише на початковому етапі. Проте позитивні тенденції в цьому напрямку є. Нині функція прийняття іспиту на право керування автомобілем покладена на Головний сервісний центр України (ГСЦ). Спеціалісти центру представили громадськості абсолютно нову та унікальну систему тестування водіїв-початківців. Зі свого боку ми дуже тісно співпрацювали з ними, намагалися допомогти їм якнайскоріше втілити напрацювання і, нарешті, прийняти на законодавчому рівні зовсім нову, удосконалену й таку, що відповідає європейським стандартам, програму тестування.

    Як не крути, для майбутнього автомобіліста все починається з вивчення Правил дорожнього руху України. Програма підготовки водія була спланована так, що практичні заняття на дорозі заборонялися, поки учень не вивчить правила. Фінальне тестування з ПДР відбувалося за білетами, які вже не один десяток років не змінювалися. У них було багато неоднозначностей, двояких відповідей, до того ж нерозбірливі малюнки часто не давали повного уявлення про дорожню ситуацію, представлену в поставленому запитанні. Про зручність багатьох існуючих в інтернеті сервісів, що дають змогу пройти ці тести, ми взагалі промовчимо.

    Наш сервіс «Тести з ПДР онлайн» спрямований на якісну підготовку майбутніх українських автомобілістів. Над запитаннями тестів не один рік працювали фахівці та викладачі провідних автошкіл України. У цих запитаннях використовуються тільки фотореалістичні 3D-ілюстрації, що імітують реальні ситуації на дорозі. Ведеться унікальна статистика успішності не тільки стосовно кожного учня, а й загалом по Україні. Користувач на будь-якому етапі навчання може стежити за своєю успішністю, а також змагатися в знаннях з іншими учнями. За значні успіхи в навчанні йому нараховуватимуться різноманітні бонуси та бали. На нашу думку, елемент змагання між учнями сприятливо впливає на кінцевий результат навчання.

    Для працюючих викладачів автошкіл «Тести з ПДР онлайн» від green-way.com.ua — це можливість контролювати успішність їхніх учнів за допомогою нашого сервісу. Формування груп, запрошення учнів, безпосередня взаємодія з ними — лише деякі можливості, що надаються викладачеві. Зручно, коли всі результати навчального процесу зібрані в одному місці. Так набагато легше стежити за успішністю і прогресом учнів.

    Дороги України мають стати безпечнішими! Сподіваємося, що за допомогою цього сервісу ми зможемо виховати не один мільйон дійсно висококласних водіїв!..