Підготуватися до складання іспиту на отримання водійського посвідчення дуже просто!

Вчися Вчіться і здобувайте необхідні знання. У розділі «Довідники» ми зібрали і продовжуємо накопичувати все найважливіше для сучасного автомобіліста.
Проходь тести Проходьте тести, ставте питання і користуйтеся допомогою експертів. Реалістичні 3D-ілюстрації та сучасні методики навчання допоможуть Вам в освоєнні матеріалів.
Складай іспит! Складайте іспит у сервісному центрі, коли будете готові. Повірте, це не так складно, як здається на перший погляд!
П.I.Б. Область Рейтинг

Завантаження
  Чтобы у будущего водителя было понимание, чем чревато движение на транспортном средстве в состоянии алкогольного опьянения.

  Як впливає алкоголь на час реакції водія?

  Перейти до запитання
  Вот честно)) к чему этот вопрос вообще на сдачу экзаменов?

  Як впливає алкоголь на час реакції водія?

  Перейти до запитання
  Будем считать, что во время проливного дождя мы с Вами вели себя разумно и, избежав "плавания" по дороге, благополучно добрались до... огромной лужи. Проехав безопасно такую лужу ситуация может развиваться по следующему сценарию. Водитель, обрадованный тем, что "вышел сухим из воды", бодро и весело подъезжает к первому после огромной лужи перекрёстку, где его встречает красный сигнал светофора и... два-три свежеразбитых автомобиля. Все ещё находясь в приподнятом настроении, водитель нажимает на педаль тормоза и уже в абсолютно плохом настроении присоединяется к группе побитых "товарищей по несчастью". Почему? Да потому, что после лужи водитель забыл просушить тормоза своего транспортного средства. Если транспортное средство только что побывало в воде, то при первом нажатии на педаль тормоза - никакого торможения не будет. А если и будет, то торможением это не назовешь. После преодоления водной преграды первое нажатие на педаль тормоза приводит лишь к тому, что исполнительные тормозные механизмы избавляются от воды, которая заполнила тормозные барабаны и прочие полости. При повторном нажатии педали остатки воды окончательно выдавливаются из механизмов, но эффективность торможения пока ничтожно мала. При третьем нажатии начинает ощущаться слабое торможение, но именно слабое, так как мокрые тормозные колодки не могут обеспечить должной эффективности торможения, которая необходима для остановки транспортного средства. И лишь начиная с четвёртого (а иногда и больше) нажатия на педаль тормоза, транспортное средство начинает реально тормозить и останавливаться в том месте, где хотел остановиться водитель.
  После преодоления водной преграды: тормозная система теряет свою эффективность; для восстановления эффективности торможения необходимо просушить исполнительные тормозные механизмы циклом кратковременных разгонов и торможений (нажатий на педаль тормоза).

  Що має зробити водій тролейбуса, щоб швидко відновити ефективність гальм після проїзду через водну перешкоду?

  Перейти до запитання
  Если в результате ДТП двери трамвая оказались заблокированными, то водитель трамвая должен попросить, чтобы пассажиры, сохраняя порядок и спокойствие, покинули трамвай через аварийные выходы в окнах и на крыше, и при содействии пассажиров, которые не пострадали, помочь раненным, лицам с инвалидностью и детям безопасно покинуть трамвай.

  Як має вчинити водій трамвая, якщо в результаті дорожньо-транспортної пригоди двері трамвая виявилися заблокованими?

  Перейти до запитання

  Абсолютно кожна людина уявляла себе за кермом автомобіля. Для здійснення цієї мрії треба не так вже й багато: достатньо піти на курси в автошколу, вивчити Правила дорожнього руху України (ПДР), навчитися водити автомобіль на практиці та зрештою, склавши іспити, отримати водійське посвідчення. Зважаючи на кількість аварій на дорогах країни, а також на їхні причини, можна дійти висновку, що підготовка сучасних водіїв залишає бажати кращого. Ні для кого не секрет, як одержують «права» в автошколі. На жаль, викорінення корупції в Україні знаходиться лише на початковому етапі. Але позитивні тенденції у цьому напрямку є. Нині функція прийняття іспиту на право керування автомобілем покладена на Головний сервісний центр України (ГСЦ). Спеціалісти центру представили громадськості абсолютно нову та унікальну систему тестування водіїв-початківців. Ми, у свою чергу, дуже тісно співпрацювали з ними, намагалися допомогти їм якнайскоріше втілити напрацювання та, нарешті, прийняти на законодавчому рівні зовсім нову, вдосконалену і таку, що відповідає європейським стандартам, програму тестування.

  Як не крути, для майбутнього автомобіліста все починається з вивчення Правил дорожнього руху України. Програма підготовки водія була спланована так, що, поки учень не вивчить правила, практичні заняття на дорозі йому заборонялися. Фінальне тестування з ПДР відбувалося за білетами, які вже не один десяток років не змінювалися. У них було багато неоднозначностей, двояких відповідей, крім того, нерозбірливі картинки часто не давали повного уявлення про дорожню ситуацію, представлену в поставленому запитанні. Про зручність багатьох існуючих в Інтернеті сервісів, що дають можливість пройти ці тести, ми взагалі промовчимо.

  Наш сервіс «Тести з ПДР онлайн» спрямований на якісну підготовку майбутніх українських автомобілістів. Над запитаннями тестів не один рік працювали фахівці та викладачі провідних автошкіл України. У цих запитаннях використовуються тільки фотореалістичні 3D-ілюстрації, що імітують реальні ситуації на дорозі. Ведеться унікальна статистика успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Користувач на будь-якому етапі навчання може стежити за своєю успішністю, а також змагатися в знаннях з іншими учнями. За значні успіхи у навчанні йому нараховуватимуться різноманітні бонуси і бали. На нашу думку, елемент змагання між учнями сприятливо впливає на кінцевий результат навчання в цілому.

  Для працюючих викладачів автошкіл «Тести з ПДР онлайн» від green-way.com.ua — це можливість контролювати успішність їхніх учнів за допомогою нашого сервісу. Формування груп, запрошення учнів, безпосередня взаємодія з ними — це лише деякі можливості, що надаються викладачеві. Зручно, коли всі результати навчального процесу зібрані в одному місці. Так набагато легше стежити за успішністю і прогресом учнів.

  Дороги України мають стати безпечнішими! Сподіваємося, що за допомогою цього сервісу ми зможемо виховати не один мільйон дійсно висококласних водіїв!…