Довідники

Пошук по всіх довідниках
Введіть мінімум 3 символи
Book

ПДР 2024 України з ілюстраціями, коментарями та відео

Book

Підручник з водіння автомобіля

Book

Підручник з будови автомобіля

Book

Перша медична допомога при ДТП

Book

Штрафи та інші санкції для водіїв і пішоходів (КУпАП)

Book

Інформація про отримання посвідчення водія


Нові ПДР України 2024: довідники, підручники, коментарі

Вивчити тонкощі водіння тільки за інформацією, викладеною в офіційних Правилах дорожнього руху України 2024, непросто. Деякі моменти викликають масу питань навіть у професійних інструкторів. Тому платформа Green Way надає доступ до кращих довідкових посібників для автомобілістів в онлайн-форматі. На сайті розміщені:

  • "Правила дорожнього руху України 2024 з ілюстраціями та коментарями". Тут викладена актуальна інформація з усіма змінами, що діють на сьогодні.
  • "Інструкції з надання медичної допомоги при ДТП". У них розглядаються основні типи травм, а також порядок дій учасників і свідків події.
  • "Ваш адвокат: на дорозі без конфліктів". У довіднику наведено поширені порушення ПДР і можливі конфліктні ситуації в дорозі. Подано рекомендації, як себе поводити, щоб домогтися найбільш сприятливого результату.
  • "Підручник з водіння автомобіля". Це зрозуміло викладені методики, доповнені інформативними картинками, які допоможуть розібратися в тонкощах керування транспортним засобом, посадки-висадки пасажирів, проїзду перехресть, житлової зони, складних ділянок траси. З цим онлайн-посібником вчити ПДР набагато простіше!
  • "Підручник з улаштування сучасних автомобілів і правил їх експлуатації". Технічна інформація в ньому викладена простою і зрозумілою мовою. Ви зможете швидше й ефективніше підготуватися до складання теоретичного іспиту.

Онлайн ПДР та інші довідники представлено в зручному форматі. Для швидкого пошуку передбачено інтерактивний каталог і кілька варіантів подачі інформації.

Ми зробили бібліотеку для автомобілістів максимально зручною!

На нашому ресурсі доступна розширена версія ПДР з реалістичними 3D-ілюстраціями та коментарями експертів. Унікальність запропонованих довідників — у зручному використанні. Реалізовано кілька онлайн-інструментів:

  • ПДР списком. Класичний і всім звичний вигляд, при якому всі пункти розташовуються поспіль по розділах.
  • Правила по пунктах. Кожен пункт ПДР України розміщений на окремій сторінці. Тут можна не тільки прочитати викладену в довіднику інформацію, а й залишити коментар, поставити запитання, обговорити спірні моменти, проконсультуватися у кращих викладачів автошкіл. До обговорення долучаються досвідчені інструктори. Ви отримаєте цінну інформацію з перших рук. Зміст і горизонтальна розгортка дають змогу швидко перейти до іншого потрібного пункту.
  • При наведенні у спливаючому вікні показуються відсилання на дорожні знаки, розмітку, пункти Правил, що зустрічаються в тексті. Тепер немає потреби переходити в безліч вкладень.

Чимало довідників і коментарів з ПДР України представлені також російською мовою.

Наша головна мета — зробити свій посильний внесок у безпеку на дорогах України. Нумо вчити ПДР онлайн разом!

На нашому сайті ви також можете пройти: