Підготуватися до складання іспиту на отримання водійського посвідчення дуже просто!

Проходьте тести Проходьте тести, ставте питання і користуйтеся допомогою експертів. Реалістичні 3D-ілюстрації та сучасні методики навчання допоможуть Вам в освоєнні матеріалів.
Виконуйте роботу над помилками У Вас завжди є можливість повернутися до «підступних» питань і знову вступити з ними в бій! Система підготовки сама підкаже, яким розділам необхідно приділити більше уваги.
Відстежуйте результати Наш сервіс обробляє величезну кількість результатів тестів і веде унікальну статистику успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Ви можете стежити за своєю успішністю і змагатися в знаннях з іншими учнями.
П.I.Б. Область Рейтинг
 • instructor-photo
  Мельник Станіслав Прокопович
  Гайворонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат
  Гайворон
  9.97
 • instructor-photo
  Чумаченко Ігор Олександрович
  ПП Віраж-1"
  Одеса
  9.91
 • instructor-photo
  Ємельянов Борис Володимирович
  ПП "УВК Автосвіт плюс"
  Вінниця
  9.90
 • instructor-photo
  Сакович Сергій Лукич
  Круїз
  Біла Церква
  9.83
 • instructor-photo
  Сергій Сакович
  ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей»
  Біла Церква
  9.78
 • instructor-photo
  Лябах Юрій Іванович
  Круїз
  Біла Церква
  9.71
 • instructor-photo
  Толмачов Олександр Павлович
  ТОВ «Маріупольська автошкола «Автолідер»
  Маріуполь
  9.61
 • instructor-photo
  Калыш Юрий Николаевич
  ТОВ «ІНДІКАР»
  Київ
  8.93
 • instructor-photo
  Мазуренко Валерій Васильович
  ТОВ «Фастівська автошкола»
  Фастів
  8.75
 • instructor-photo
  Саліхов Володимир Михайлович
  ПП "Серна - 2000"
  Київ
  8.71
 • instructor-photo
  Ткачук Олександр Васильович
  Житомирська філія ПП "Актив Драйв"
  Житомир
  8.64

 • autoschool-photo
  Гайворонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат
  Гайворон
  9.97
 • autoschool-photo
  ПП Віраж-1"
  Одеса
  9.91
 • autoschool-photo
  ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей»
  Біла Церква
  9.78
 • autoschool-photo
  Круїз
  Біла Церква
  9.77
 • autoschool-photo
  ТОВ «ІНДІКАР»
  Київ
  8.93
 • autoschool-photo
  ПП "УВК Автосвіт плюс"
  Вінниця
  8.84
 • autoschool-photo
  ТОВ «Фастівська автошкола»
  Фастів
  8.75
 • autoschool-photo
  ПП "Серна - 2000"
  Київ
  8.71
 • autoschool-photo
  ПП "Автошкола "Агат"
  Київ
  8.47
 • autoschool-photo
  Ужгородський міський об’єднаний учбово-спортивний центр ТСО України
  Ужгород
  8.44


Нигде об этом не говорится. Здесь по умолчанию имеется в виду, что если нет конкретного запрета на манёвр (поворот налево, направо, разворот), то его можно выполнять на перекрёстке. И если для поворота направо есть своё предписание в п. 10.5, то для поворота налево и разворота явных предписаний нет. Только неписанные правила безопасного проезда, на манер вот этого: https://www.youtube.com/watch?v=5Dx-Vxaz_kk

Розділ ПДР «‎Початок руху та зміна його напрямку»‎ - Пункт ґ)

Перейти до пункту
Раніше розворот на перехресті дозволявся лише по траєкторії, при якій не доводилось їхати по смузі зустрічного руху - лише як показано на картинці вище або при умові, що суцільна лінія розмітки не доходить до самого перехрестя і при розвороті не доведеться виїжджати на саме перехрестя. Зараз правилами, нібито дозволено розвертатись на перехресті по малій траєкторії рухаючись практично по зустрічній смузі. Хто-небуть може сказати, який саме пункт ПДР чи який інший нормативний документ вказує, як саме допускається робити розворот? Наприклад, в такій ситуації правилами дозволяється розворот, але який саме пункт правил це дозволяє я ніяк незнайду. Є лише інформація з російських джерел відповідно до їхніх же правил.

Розділ ПДР «‎Початок руху та зміна його напрямку»‎ - Пункт ґ)

Перейти до пункту
Если внимательно прочитать пункт 21.1 то разрешается перевозить пассажиров в транспортном средстве , оборудованном местами для сиденья в количестве предусмотренном технической характеристикой и в соответствии с правилами перевозки. Перевозить пассажиров можно перевозить только на транспортных средствах, которые оборудованы местами для сиденья. Количество пассажиров не должно быть больше чем мест для сиденья. Если транспортные средства оборудованы ремнями безопасности то соответственно пассажиры должны быть пристегнуты. Если взять во внимание перевозку пассажиров на грузовых автомобилях то они должны быть к этому подготовлены . В пдд расписаны основные требования к оборудованию таких автомобилей. А для определения количества пассажиров в таких ТС следует взять во внимание то что для одного пассажира необходимо 0,5 метра, если сиденье в виде лавки. На автомобили так называемые грузопассажирскими, которые применяются чаще в ВС для перевозки личного состава и борта могут быстро трансформироваться под лавки, количество пассажиров устанавливается технической характеристикой.

У якій кількості дозволяється перевозити пасажирів в обладнаному для цього транспортному засобі?

Перейти до запитання

Абсолютно кожна людина уявляла себе за кермом автомобіля. Для здійснення цієї мрії треба не так вже й багато: достатньо піти на курси в автошколу, вивчити Правила дорожнього руху України (ПДР), навчитися водити автомобіль на практиці та зрештою, склавши іспити, отримати водійське посвідчення. Зважаючи на кількість аварій на дорогах країни, а також на їхні причини, можна дійти висновку, що підготовка сучасних водіїв залишає бажати кращого. Ні для кого не секрет, як одержують «права» в автошколі. На жаль, викорінення корупції в Україні знаходиться лише на початковому етапі. Але позитивні тенденції у цьому напрямку є. Нині функція прийняття іспиту на право керування автомобілем покладена на Головний сервісний центр України (ГСЦ). Спеціалісти центру представили громадськості абсолютно нову та унікальну систему тестування водіїв-початківців. Ми, у свою чергу, дуже тісно співпрацювали з ними, намагалися допомогти їм якнайскоріше втілити напрацювання та, нарешті, прийняти на законодавчому рівні зовсім нову, вдосконалену і таку, що відповідає європейським стандартам, програму тестування.

Як не крути, для майбутнього автомобіліста все починається з вивчення Правил дорожнього руху України. Програма підготовки водія була спланована так, що, поки учень не вивчить правила, практичні заняття на дорозі йому заборонялися. Фінальне тестування з ПДР відбувалося за білетами, які вже не один десяток років не змінювалися. У них було багато неоднозначностей, двояких відповідей, крім того, нерозбірливі картинки часто не давали повного уявлення про дорожню ситуацію, представлену в поставленому запитанні. Про зручність багатьох існуючих в Інтернеті сервісів, що дають можливість пройти ці тести, ми взагалі промовчимо.

Наш сервіс «Тести з ПДР онлайн» спрямований на якісну підготовку майбутніх українських автомобілістів. Над запитаннями тестів не один рік працювали фахівці та викладачі провідних автошкіл України. У цих запитаннях використовуються тільки фотореалістичні 3D-ілюстрації, що імітують реальні ситуації на дорозі. Ведеться унікальна статистика успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Користувач на будь-якому етапі навчання може стежити за своєю успішністю, а також змагатися в знаннях з іншими учнями. За значні успіхи у навчанні йому нараховуватимуться різноманітні бонуси і бали. На нашу думку, елемент змагання між учнями сприятливо впливає на кінцевий результат навчання в цілому.

Для працюючих викладачів автошкіл «Тести з ПДР онлайн» від green-way.com.ua — це можливість контролювати успішність їхніх учнів за допомогою нашого сервісу. Формування груп, запрошення учнів, безпосередня взаємодія з ними — це лише деякі можливості, що надаються викладачеві. Зручно, коли всі результати навчального процесу зібрані в одному місці. Так набагато легше стежити за успішністю і прогресом учнів.

Дороги України мають стати безпечнішими! Сподіваємося, що за допомогою цього сервісу ми зможемо виховати не один мільйон дійсно висококласних водіїв!…