Тести ПДР


Тести ПДР: тренування і перевірка знань онлайн

Green Way — це єдина в Україні онлайн-платформа з тестами ПДР, які на 100% відповідають офіційним вимогам ГСЦ (Головний сервісний центр МВС України) за 2020 рік. Використовуючи матеріали, що пропонуються, Ви зможете ґрунтовно підготуватися до теоретичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами. Підручники, довідники і запитання доступні в режимі 24/7 з будь-якої точки світу. Єдина умова — наявність інтернету.

Щоб тренуватися або перевірити свої знання за допомогою тестів ПДР онлайн, Ви можете використовувати:

  • сайт Green Way на ПК або в браузері мобільного пристрою (у нас відмінно працює адаптивна версія сайту для смартфонів);
  • наш додаток для мобільних пристроїв.

Складання на права з онлайн підготовкою до іспитів ПДР 2020 пройде без зайвих нервів. Усі білети до тестів з водіння ідентичні тим, що будуть на реальному іспиті.

Створіть акаунт і отримайте максимум можливостей при проходженні тестів ПДР

Зареєструвавшись на платформі Green Way, Ви зможете користуватися повним функціоналом сервісу:

  • бачити детальну статистику про вивчені матеріали, результати тестів ПДР;
  • проходити тренування з окремих тем, відпрацьовувати випадкові чи обрані запитання, здійснювати роботу над помилками;
  • пройти реальний тест з водіння на основі ПДР 2020 в екзаменаційному симуляторі — запитання, ілюстрації та умови повністю ідентичні офіційним вимогам при складанні іспиту на отримання водійського посвідчення;
  • змагатися з іншими учасниками за місця в рейтингах успішності;
  • брати участь в обговореннях білетів ПДР онлайн і багато іншого.

Викладачам автошкіл надаються інструменти для додавання своїх учнів у групу і контролю за їхньою успішністю. Якщо Ви пройшли верифікацію і зареєстровані як викладач, весь функціонал для Вас буде безкоштовним.

Щоб відкрити доступ до всіх білетів ПДР за темами і тестів для онлайн іспиту, необхідно придбати Pro-акаунт. Для Вашої зручності діє кілька тарифів — на 3, 6 місяців або 1 рік, з можливістю роботи тільки через сайт, тільки в додатку або одночасно на декількох платформах.

Більш детальну інформацію про онлайн іспит ПДР Ви знайдете в блоці найбільш поширених запитань-відповідей. Команда техпідтримки сервісу завжди готова надати допомогу в будь-яких можливих ситуаціях.