Підготуватися до складання іспиту на отримання водійського посвідчення дуже просто!

Проходьте тести Проходьте тести, ставте питання і користуйтеся допомогою експертів. Реалістичні 3D-ілюстрації та сучасні методики навчання допоможуть Вам в освоєнні матеріалів.
Виконуйте роботу над помилками У Вас завжди є можливість повернутися до «підступних» питань і знову вступити з ними в бій! Система підготовки сама підкаже, яким розділам необхідно приділити більше уваги.
Відстежуйте результати Наш сервіс обробляє величезну кількість результатів тестів і веде унікальну статистику успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Ви можете стежити за своєю успішністю і змагатися в знаннях з іншими учнями.
П.I.Б. Область Рейтинг
 • instructor-photo
  Ємельянов Борис Володимирович
  ПП "УВК Автосвіт плюс"
  Вінниця
  10.00
 • instructor-photo
  Чумаченко Ігор Олександрович
  ПП Віраж-1"
  Одеса
  10.00
 • instructor-photo
  Мельник Станіслав Прокопович
  Гайворонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат
  Гайворон
  9.97
 • instructor-photo
  Сергій Сакович
  ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей»
  Біла Церква
  9.84
 • instructor-photo
  Лябах Юрій Іванович
  Круїз
  Біла Церква
  9.78
 • instructor-photo
  Сакович Сергій Лукич
  Круїз
  Біла Церква
  9.59
 • instructor-photo
  Килимник Ярослав Ильич
  ПП "Профтех"
  Одеса
  9.58
 • instructor-photo
  Кириленко Олександр Михайлович
  ПП "Автошкола "Агат"
  Київ
  9.14
 • instructor-photo
  Фіяло Ігор Іванович
  ПП "Автобан"
  Івано-Франківськ
  8.94
 • instructor-photo
  Швец Алексей Викторович
  МПП «Крокус МГ» Навчальний центр «Шафран»
  Ужгород
  8.88
 • instructor-photo
  Саліхов Володимир Михайлович
  ПП "Серна - 2000"
  Київ
  8.87

 • autoschool-photo
  ПП Віраж-1"
  Одеса
  10.00
 • autoschool-photo
  Гайворонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат
  Гайворон
  9.97
 • autoschool-photo
  ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей»
  Біла Церква
  9.84
 • autoschool-photo
  Круїз
  Біла Церква
  9.69
 • autoschool-photo
  ПП "Профтех"
  Одеса
  9.58
 • autoschool-photo
  ПП "Автошкола "Агат"
  Київ
  9.14
 • autoschool-photo
  ПП "Серна - 2000"
  Київ
  8.87
 • autoschool-photo
  «Автошкола Форвард»
  Мелітополь
  8.55
 • autoschool-photo
  ПП "УВК Автосвіт плюс"
  Вінниця
  8.40
 • autoschool-photo
  Ужгородський міський об’єднаний учбово-спортивний центр ТСО України
  Ужгород
  8.29


Эйнштейн, пардон.
Но не в нем дело. Можно ломать копья до бесконечности - у каждого будет своя правда. И будет это до тех пор, пока в ПДД четко не пропишут этот момент.
Но у меня другой вопрос - а какая такая острая необходимость толкает водителя разворачиваться в этой, как минимум, спорной ситуации? Ведь в 99 случаях из 100 рядом есть соседний перекресток, на котором направление разворота будет совпадать с направлением движения по пересекаемой дороге. Соблюдение этого принципа, на мой взгляд, позволяет избежать одновременного разворота водителей встречных направлений - они, в этом случае, здорово ограничивают друг другу обзорность. Вы же знаете, что даже в разрывах разделительной полосы никогда не делают место для разворота сразу для всех - их (места эти) разносят в соседние разрывы для разных направлений.

Чи дозволено Вам виконати розворот у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Обговорення "виключно з однодумцями" - це дуже надійний спосіб розв*язати палку безкомпромісну дискусію без опонентів і, як наслідок, відчути свою 100-відсоткову правоту.
На данном этапе Вам, любезнейший, нужно не обижаться, а учиться. Когда появится собственный опыт, поверьте, на многие вещи Вы будете смотреть совершенно иначе.

У транспортному потоці найбезпечніше рухатися зі швидкістю:

Перейти до запитання
Длинно/кратковременно нет никакой разницы. В тёмное время суток можно и "длинновременно". Это перекрёсток на котором не запрещён разворот. Поворот налево да. Именно после проезда знака 3.21 (который как вы понимаете будет висеть на проезжей частью) вы уже и начнёте "езду" против движения. А так вы сначала уступите (это предпологает, что никакого движения не будет), а потом развернётесь. И если уже совсем словоблудием заниматься, то "встречное направление" предпологает ваше. Не так ли? Есть ваше и есть встречное. А дорога с односторонним движением это для вас не "встречка" как таковая, бо вашего в принципе нету. Картинки, которые вы выложили все с двух сторонним движением. И 11.5 именно об этом и говорит. Кстати, внимательно вчитайтесь в первые строки этого пункта. Думаю мысль я свою донёс. Есть дороги с двухсторонним движение и там соответственно для двух направлений есть "своя" встречка. А есть с односторонним движением где просто запрещён въезд против движения и и "встречного" как такового нет. Всё относительно определяется... Энштейн.

Чи дозволено Вам виконати розворот у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Всё по соответствующим пунктам ПДД. Если колонна движется без сопровождения оперативными ТС, то обязательно устанавливаются соответствующие опознавательные знаки на каждом ТС колонны и включается ближний свет фар. Дневные ходовые огни могут вообще отсутствовать на таких ТС, и не являются обязательными осветительными приборами для ТС, как собственно, и противотуманные фары.

Як позначають транспортні засоби, що рухаються в колоні, якщо їх не супроводжують оперативні транспортні засоби?

Перейти до запитання

Абсолютно кожна людина уявляла себе за кермом автомобіля. Для здійснення цієї мрії треба не так вже й багато: достатньо піти на курси в автошколу, вивчити Правила дорожнього руху України (ПДР), навчитися водити автомобіль на практиці та зрештою, склавши іспити, отримати водійське посвідчення. Зважаючи на кількість аварій на дорогах країни, а також на їхні причини, можна дійти висновку, що підготовка сучасних водіїв залишає бажати кращого. Ні для кого не секрет, як одержують «права» в автошколі. На жаль, викорінення корупції в Україні знаходиться лише на початковому етапі. Але позитивні тенденції у цьому напрямку є. Нині функція прийняття іспиту на право керування автомобілем покладена на Головний сервісний центр України (ГСЦ). Спеціалісти центру представили громадськості абсолютно нову та унікальну систему тестування водіїв-початківців. Ми, у свою чергу, дуже тісно співпрацювали з ними, намагалися допомогти їм якнайскоріше втілити напрацювання та, нарешті, прийняти на законодавчому рівні зовсім нову, вдосконалену і таку, що відповідає європейським стандартам, програму тестування.

Як не крути, для майбутнього автомобіліста все починається з вивчення Правил дорожнього руху України. Програма підготовки водія була спланована так, що, поки учень не вивчить правила, практичні заняття на дорозі йому заборонялися. Фінальне тестування з ПДР відбувалося за білетами, які вже не один десяток років не змінювалися. У них було багато неоднозначностей, двояких відповідей, крім того, нерозбірливі картинки часто не давали повного уявлення про дорожню ситуацію, представлену в поставленому запитанні. Про зручність багатьох існуючих в Інтернеті сервісів, що дають можливість пройти ці тести, ми взагалі промовчимо.

Наш сервіс «Тести з ПДР онлайн» спрямований на якісну підготовку майбутніх українських автомобілістів. Над запитаннями тестів не один рік працювали фахівці та викладачі провідних автошкіл України. У цих запитаннях використовуються тільки фотореалістичні 3D-ілюстрації, що імітують реальні ситуації на дорозі. Ведеться унікальна статистика успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Користувач на будь-якому етапі навчання може стежити за своєю успішністю, а також змагатися в знаннях з іншими учнями. За значні успіхи у навчанні йому нараховуватимуться різноманітні бонуси і бали. На нашу думку, елемент змагання між учнями сприятливо впливає на кінцевий результат навчання в цілому.

Для працюючих викладачів автошкіл «Тести з ПДР онлайн» від green-way.com.ua — це можливість контролювати успішність їхніх учнів за допомогою нашого сервісу. Формування груп, запрошення учнів, безпосередня взаємодія з ними — це лише деякі можливості, що надаються викладачеві. Зручно, коли всі результати навчального процесу зібрані в одному місці. Так набагато легше стежити за успішністю і прогресом учнів.

Дороги України мають стати безпечнішими! Сподіваємося, що за допомогою цього сервісу ми зможемо виховати не один мільйон дійсно висококласних водіїв!…