Курси ПДР онлайн

?
Цей показник відображає лише загальну кількість повністю пройдених курсів, тобто тих, за успішне проходження яких курсанту був виданий сертифікат. Кількість розпочатих, але не завершених курсів у це значення не входить.
Скинути фільтр

Онлайн навчання на права: уроки з ПДР в зручний час

Завдяки сучасним технологіям пройти курси з вивчення ПДР можна онлайн. Платформа Green Way пропонує навчальні уроки досвідчених інструкторів провідних діючих автошкіл України.

Після реєстрації на порталі відкривається доступ до повного каталогу курсів та відеоуроків з правил дорожнього руху. Подивившись один з безкоштовних уроків, ви зможете визначити, наскільки вам підходить той чи інший матеріал. Обравши найкраще, сплачуйте інші курси з ПДР і розпочинайте навчання.

Перевага відеокурсів online

Не завжди автошкола розташована поруч із домівкою чи роботою. Та й взагалі у вашому населеному пункті її може не бути, і тоді потрібно їздити на уроки з ПДР в сусіднє місто. Чи інша ситуація: автошкола є, а якість навчання в ній вас не влаштовує. Або ви вже отримали посвідчення водія і просто вирішили освіжити знання з нових Правил дорожнього руху. У всіх цих випадках онлайн-курси з ПДР — більш зручне рішення:

  • Ви самі обираєте відеоуроки з ПДР. Практично до кожного курсу в безкоштовному доступі розміщується пробний урок. За ним не важко оцінити стиль викладу, формат занять та інші організаційні моменти.
  • Ви не прив’язані до певного часу і місця. Відеоуроки з ПДР можна проходити в будь-який час доби, перебуваючи вдома або в офісі. Якщо потрібно, прокрутіть матеріал кілька разів.
  • Під час онлайн навчання на права ніхто не скасовував прямий зв’язок з інструктором з ПДР. Є запитання — ставте їх у системі коментування, і ви отримаєте розгорнуті, аргументовані та зрозумілі відповіді.
  • Користуйтеся додатковими матеріалами. Це можуть бути методичні посібники, підручники, а також довідники, розміщені на нашій платформі.
  • Хвороба, карантин, відрядження або інші причини, які унеможливлюють відвідування уроків з ПДР, не завадять вашому онлайн-навчанню.

Якість знань, отриманих на online-курсах з ПДР, нічим не поступається класичному навчанню в автошколі.

Вивчили відеоуроки з ПДР онлайн — складіть пробний іспит з теорії на платформі Green Way

Для зареєстрованих користувачів, які оплатили преміум-підписку, доступні онлайн-тренажери і тести ПДР України. Вони повністю ідентичні тим, які будуть під час реального складання іспиту на отримання водійського посвідчення. З їх допомогою ви оціните свої знання і визначте теми, які потрібно краще пропрацювати.

Керування транспортним засобом — величезна свобода і така сама величезна відповідальність. Вивчення ПДР онлайн допоможе почуватися на дорозі впевнено!