Допомога

Запитання і відповіді

Чи відповідають запитання на сайті офіційним, представленим в сервісному центрі?

Наші тестові запитання на 100% відповідають офіційним, за якими складаються теоретичні іспити в сервісних центрах України.

Усі інші ресурси, які заявляють, що їхні тестові завдання є офіційними, заводять вас в оману. В них видозмінено ілюстрації та розміщено неактуальний текст. Готуючись за допомогою таких ресурсів, на офіційному іспиті ви можете розгубитися і просто не скласти його.

Чому реєстрація є обов’язковою умовою?

Щоб користуватися всіма можливостями сервісу, необхідно зареєструватися. Після реєстрації для Вас буде створено особистий кабінет, у якому Ви зможете стежити за своєю успішністю, змагатися у знаннях з іншими учнями, а також своєчасно виконувати роботу над помилками.

Перевага Pro-аккаунта

- Доступ до 100% запитань та ілюстрацій на сайті, які точно відповідають тим, що будуть подані на іспиті в Сервісному Центрі
- Використання ресурсу без реклами

Як активувати Pro-акаунт?

Придбати Pro-акаунт можна за цим посиланням.

Що таке "Промокод" і де його можна взяти?

Промокод на знижку при придбанні Pro-аккаунта можна отримати тільки у Вашого викладача, якщо він зареєстрований в нашому сервісі.

Чому в режимі "Іспит" постійно повторюються одні й ті ж питання?

Алгоритм підбору питань працює відповідно до схеми розподілу питань на реальному іспиті в Сервісному центрі. Питання, які повторюються, просто знаходяться в темах, в яких мало питань (наприклад: 7 тема (8 питань), 17 (8), 21 (8), 22 (6), 25 (8) і т.д. Тому не дивно , що питання з таких "маленьких" тем набагато частіше повторюються. Саме тому настійно рекомендуємо режим "Іспит" використовувати виключно для контрольної перевірки знань. А підготовку слід проводити в режимі "Питання до теми".

Як формується рейтингова таблиця сервісу?

Рейтингових таблиць у сервісі дві. Перша формується за кращим часом складання іспиту. Друга — за кількістю зароблених балів. Бали нараховуються за успіхи під час проходження тестів (правильні відповіді, склав іспит без помилок тощо).

Як нараховуються бали?

Правильна відповідь у режимі «20 випадкових питань»: +1 бал.

Неправильна відповідь у режимі «20 випадкових питань»: −1 бал.

Правильна відповідь у режимі «Іспит»: +2 бала.

Неправильна відповідь у режимі «Іспит»: -2 бала.

5 правильних відповідей підряд в режимі "20 випадкових питань": +2 бала.

5 правильних відповідей підряд в режимі "Іспит": +3 бала.

7 правильних відповідей поспіль в режимі "20 випадкових питань": +3 бала.

7 правильних відповідей поспіль в режимі "Іспит": +4 бала.

10 правильних відповідей поспіль в режимі "20 випадкових питань": +4 бала.

10 правильних відповідей поспіль в режимі "Іспит": +5 балів.

15 правильних відповідей поспіль в режимі "20 випадкових питань": +5 балів.

15 правильних відповідей поспіль в режимі "Іспит": +6 балів.

18 правильних відповідей поспіль в режимі "20 випадкових питань": +6 балів.

18 правильних відповідей поспіль в режимі "Іспит": +7 балів.

В разі якщо в рамках одного тесту правильних відповідей менше, ніж неправильних, сумарно за тест нараховується 0 балів.

На пошту не надходить лист для активації користувача

Якщо Ви не виявили цей лист у вхідних повідомленнях, будь ласка, пошукайте його у вкладенні «Спам» та позначте, що це повідомлення не є спамом.
Якщо листа немає і в спамі, то скористайтеся формою зворотного зв’язку, зазначивши причину звернення: «Не активується акаунт». Наші спеціалісти в найкоротший час активують Ваш акаунт.

Сайт недоступний. Що робити?

Найімовірніше, Ваша IP-адреса з якоїсь причини потрапила у чорний список. Будь ласка, надішліть дані на нашу пошту: info@green-way.com.ua. Якщо Ви не можете визначити свою IP-адресу, напишіть повідомлення із позначкою «Дізнатися IP» — і ми надішлемо невелику інструкцію.

Я знайшов помилку в запитанні. Як Вам повідомити?

Під кожним питанням розташована система коментарів, де Ви можете залишити своє повідомлення з зауваженням або пропозицією, а ми, у свою чергу, оперативно на нього відреагуємо.

Як стати викладачем?

Якщо ви працюючий викладач автошколи, то у Вас є можливість стежити за успішністю своєї навчальної групи за допомогою нашого сервісу. Щоб скористатися унікальними можливостями сервісу, необхідно виконати такі дії:

 1. В особистому кабінеті у вкладенні «Особисті дані» поставити позначку «Я викладач».
 2. Зазначити Ваш телефонний номер.
 3. Обрати у списку автошколу (якщо Вашого навчального закладу немає у переліку, то поле треба залишити незаповненим).

Після цього ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей і активуємо акаунт викладача. Усі запитання, зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу електронної пошти info@green-way.com.ua або телефонувати за номером (097) 517-98-97 (Олексій).

Як викладачеві додати учнів в групу?

В особистому кабінеті у вкладці «Викладачам» необхідно зробити наступні дії:

 • створіть нову групу або виберіть раніше створену, вона підсвічується зеленим
 • натисніть "Запросити учня"
 • у спливаючому вікні в полі введіть e-mail адресу учня і натисніть "Запросити". Ваше запрошення надіслано. Учень отримає на пошту лист, що його запросив в групу викладач.
 • учень повинен перейти за посиланням з листа. Якщо він зареєстрований і залягання на сайті - він автоматично додасться в Вашу групу. Якщо зареєстрований, але не увійшов до облікового запису - система запропонує спочатку увійти і після цього він зможе додатися в групу. Якщо учень не зареєстрований - система запропонує пройти процедуру реєстрації і після цього він зможе додатися в групу.
 • всі Ваші запрошення будуть відображаються нижче раніше доданих учнів. У Вас є можливість видалити запрошення, а якщо протягом доби учень не прийме запрошення, з'явиться можливість повторно відправити йому запрошення.

Master-акаунт

Безкоштовний акаунт для викладачів автошкіл. Надається автоматично кожному підтвердженому адміністрацією сайту викладачеві.
Стануть доступними:

 • Всі запитання ресурсу (100% відповідність ДСЦ).
 • Створення груп і запрошення в них учнів, а також відстеження їхньої успішності.
 • Використання ресурсу без реклами (за умови, що Ваші учні проходять тестування в розділі «Іспит»).

Сайт працює некоректно

Для повноцінної та коректної роботи сайту мають бути включені файли cookie. Це одиниці електронної інформації, які можуть передаватися на жорсткий диск користувача для налаштування продукту чи веб-сайту, зберігання даних про доступ користувача до веб-сайту або продукту, зберігання інформації, регулярно необхідної користувачеві.

З’являється повідомлення «Ваш акаунт використовується на іншому пристрої»

Якщо Ви використовуєте більше одного пристрою (комп’ютер, телефон, планшет), то проходити тестування можливо лише на одному з них. При одночасному вході в акаунт з декількох пристроїв на інших відбудеться вихід з облікового запису. Також, якщо сайт відкритий на двох чи більше вкладеннях браузера, відбудеться вихід з облікового запису.

Як видалити свої дані із сайту?

Ви можете надіслати запит на видалення Ваших даних, написавши звернення на пошту info@green-way.com.ua або скориставшись формою «Зворотного зв'язку».
Після підтвердження заявки модератором Ваші дані будуть видалені.