Повний курс ПДР (текст+відео).

До Вашої уваги пропонуються Правила дорожнього руху з коментарями та поясненнями. Найбільш важливі та складні речі викладені практично так само, як вони подаються на заняттях в автошколі. Для кращого сприйняття та запам'ятовування текст забезпечений ілюстраціями та відеоматеріалами.

Курс призначений для найширшого використання – онлайн навчання та самостійного повторення того, що було вивчено на заняттях в автошколі.

Пройшовши курс, Ви зрозумієте та вивчите:

При повному та уважному вивченні пропонованого курсу ПДР ви зможете одночасно вирішити два питання:

1. Отримати базові знання, необхідні для того, щоб впевнено розпочати практичну частину - уроки з керування автомобілем.

2. Підготуватися до теоретичного іспиту з предмету у СЦ МВС.

Курс створювався автором для аудиторії тих, хто навчається за категоріями В, В1. Тому в тексті опущені або згадані лише побіжно ті положення Правил, які для водія категорії В є несуттєвими.

Для досягнення максимального результату рекомендується використовувати цей курс як додатковий посібник при навчанні в автошколі, а не як єдине джерело для самоосвіти.

Про автора:
Автошкола: ТОВ "АвтоМАГ"
Місто: Київ

Рейтинг коментатора: 18800

?
Оскільки рейтинг коментатора формується виключно завдяки лайкам/дизлайкам, то він є об’єктивним і непідкупним свідченням мудрості користувачів нашого ресурсу.

Рейтинг викладача: 5.2

?
Рейтинг викладача формується як середня оцінка успішності його учнів.
Відгуки курсантів
Завантаження
<<
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
>>