Вчимо ПДР разом. Розділ 3

            Пропонуємо Вам приєднатися до результативної методики успішного складання теоретичного іспиту в Сервісному Центрі,  розробленої педагогічним колективом  Автошкола Нова, на прикладі розділу № 3 "Рух транспортних засобів із спеціальними сигналами" Правил дорожнього руху України (далі по тексту ПДР України), до якої входить: 
1. Прочитай. Самостійне опрацювання матеріалу розділу № 3 ПДР України по книзі авторів  Зіновій Дерех, Юрій Заворицький " Ілюстровані правила дорожнього руху України" цього року. Обов'язково! Запис питань у робочий зошит.
2. Прослухай.  Читає  розділ №3 ПДР України  - викладач.

3. Переглянь.  Коментар  викладача "Пастки у постановці питання" по розділу №3 ПДР України на сайті  green-way.

 4. Пройди. Тренажер по розділу №3 ПДР України. Тільки правильні відповіді на офіційні екзаменаційні запитання для складання іспиту за категорією В. Авторська розробка спеціалістів Автошкола Нова.

5. Перевір. Складання контрольного та фінального тесту, що відповідає  на 100%  офіційним питанням Сервісного центру МВС України по розділу 3 на сайті green-way.com.ua.

6. Повтори. Пройди реальний іспит 100% питання по темі  розділу №3 на сайті green-way.


Звернення керівника Автошкола Нова.

Шановні кандидати у водії!

   Усім нашим учням ми надаємо технічну та педагогічну підтримку під час навчання. Наш "педагогічний конвеєр" побудований на сучасних досягненнях наукової думки в області запам'ятовування великих об'ємів інформації. Порада "Повторювання мати навчання" трохи неповне, тому вимагає великих фізичних та психологічних зусиль. Потрібно ще знати з ким, коли та як! Відповідь на це запитання ви знайдете у додатку №1.  Головне  чітко бачити у кожному розділі пункти повязані з безпекою дорожнього руху, розуміння яких збереже здоров'я та життя вам та оточенню. Недопустиме їх порушення! Це приведе до створення аварійної ситуації або ДТП. Уся  важлива інформація зведена у  вигляді таблиць та розміщена у Додатку 2. Придбавши  презентаційний курс розділу 3 ви отримаєте можливість ставити запитання у ZOOM. Ми проводимо 6 зустрічей на тиждень о 19-00, крім неділі за нашим посиланням. Оперативна, кваліфікована розширена відповідь з реальними життєвими прикладами на записані вами питання. Дискусійні питання будемо висвітлювати таким чином, начебто всі дискусії з них закінчені. Наша мета навчити вас важливим  та корисним знанням для застосування у повсякденному житті, що збереже людські життя та фінансові витрати.

Придбавши повний курс ви матимете технічну підтримку та педагогічний супровід вашого навчання.

Курс призначений для кандидатів у водії та усіх бажаючих самостійного опанувати  рівень знань тестів Сервісного Центру МВС України.

Контакти:
Telegram: https://t.me/autoshkolanova
Електронна пошта: Vladimirpt50@gmail.com
Тел:  0509526685; 0982376783


З повагою

Керівник Автошкола Нова

Таранущенко Володимир Павлович.

Разом до перемоги та посвідчення водія.

Пройшовши курс, Ви зрозумієте та вивчите:

       Повний теоретичний курс за категорією В та підготуєтесь до беземоційного складання теоретичного іспиту у СЦ МВС України. Ви отримаєте результативну методику 6П, таблицю безпечних навичків керування  автомобілем. Головне, що наші спеціалісти на зрозумілій мові розтлумачать вам, основні поняття ПДР України. Ви зрозумієте філософію безпечної поведінки на вулично -дорожній сітці, у статусі будь- якого  учасника дорожнього руху.


        Запрошуємо також приєднатися до прослуховування книги "Вчимося керувати собою та автомобілем" автора Таранущенко Володимира Павловича. Книжка написана не академічною мовою, а у вигляді консультації, де автор відповідає на запитання, простими словами та зрозумілою розповіддю суто практичних питань необхідних Вам щодня.  Наша мета: вивчаючи правила дорожнього руху, не виокремлювати їх зі  свого буття, а органічно вплести у своє повсякденне життя, навчитися розумно і безпечно робити корекцію випадкових ситуацій на вулично-дорожній сітці "коли щось пішло не так".


Сподіваюсь цю книжку добре оцінять і колеги викладачі, а також вона буде корисною водіям з багаторічним досвідом за кермом автомобіля.

Ні цвяху ,ні жезлу!

Про автора:
Автошкола: МПП «Світлофор»
Місто: Херсон

Рейтинг коментатора: 0

?
Оскільки рейтинг коментатора формується виключно завдяки лайкам/дизлайкам, то він є об’єктивним і непідкупним свідченням мудрості користувачів нашого ресурсу.

Рейтинг викладача: 6.36

?
Рейтинг викладача формується як середня оцінка успішності його учнів.