Утримання і експлуатація автомобіля. Паливо. Мастило. Фільтри.

В цьому уроці ми поговоримо про ті життєві "дрібниці", які ще жодного автовласника не обійшли стороною. Це, звичайно ж питання утримання, обслуговування та правильної експлуатації автомобіля.

Урок не прив'язаний до екзаменаційних тестів, це просто корисна інформація для тих, хто хоче отримати не тільки "права", але і необхідні для майбутнього автовласника знання, які дозволять уникнути "дитячих" помилок при експлуатації свого першого автомобіля.

Тільки не подумайте, що це пролог до довгого і нудного молебню про шестерінки, гайки, поршні і важелі - ні в якому разі. Я намагатимусь просто подружити вас з вашим автомобілем, щоб ви розуміли його потреби, не доводили до плачевного стану безграмотною експлуатацією, а він платив вам за це задоволенням від їзди і відсутністю примх на дорозі.

Все, що необхідно знати про повсякденні потреби автомобіля, я намагався викласти "на рівні домогосподарки", без непотрібних технічних подробиць. 

Цей урок, свого роду, експериментальний. Якщо аудиторія захоче продовження "бенкету", про що ви напишете в своїх коментарях, будуть наступні уроки з тих аспектів утримання та обслуговування автомобіля, які викликають у вас максимальний інтерес.

Пройшовши курс, Ви зрозумієте та вивчите:

• Навіщо автомобілю паливо? І яким воно буває?

• Гріти двигун чи не гріти?

• Звідки повітря і навіщо йому фільтр?

• І багато іншої корисної інформації.

Про автора:
Автошкола: ТОВ "АвтоМАГ"
Місто: Київ

Рейтинг коментатора: 18800

?
Оскільки рейтинг коментатора формується виключно завдяки лайкам/дизлайкам, то він є об’єктивним і непідкупним свідченням мудрості користувачів нашого ресурсу.

Рейтинг викладача: 5.2

?
Рейтинг викладача формується як середня оцінка успішності його учнів.
Відгуки курсантів
Завантаження