Твій гараж з погребом

Довговічність, надійність та щоденна експлуатаційна готовність автомобіля значною мірою залежать від наявності гаража. Обладнаний гараж із сучасним гаражним погребом підвищує якість життя всієї родини автовласника.

У цьому курсі, що оформлений як посібник для практичного застосування, надаються рекомендації щодо компонування та облаштування комплексу гараж-автомобіль-погріб, що забезпечують зручну всесезонну експлуатацію автомобіля і погребу, та виключають їх негативний взаємовплив. Наведено докладні описи та ілюстрації обладнання для гаража з погребом, що будується. Описано також основні конструктивні елементи та послідовність робіт із реконструкції старого гаража. Наведено розрахунки необхідних матеріалів та основних трудовитрат, а також ескізи, загальні види та описи зварних металоконструкцій, необхідних при будівництві гаража або його реконструкції.

Надаються практичні рекомендації з експлуатації гаража, регулювання температуро-вологісного режиму погребу, а також зберігання плодів, овочів та консервації.

Курсанти, що готуються стати водієм, в більшості своїй стануть, або вже є, автовласниками. Автовласники мріють або докладають вже сьогодні зусиль щоб мати гараж. Вони, хоча б на майбутнє, зацікавлені мати раціональне уявлення про нормальний, зручний та експлуатабельний гараж. Посібник допоможе в цьому.

Ознайомлення з курсом однозначно виключить можливість нераціональних планувань майбутньої побудови гаража або реконструкції вже існуючого. Так буде гарантовано, що при веденні робіт не буде зроблено те, що могло б привести до невиправних або трудозатратних у виправленні помилок.

Особливо рекомендую переглянути цей посібник тим, хто збирається купувати гараж. Вам стане зрозуміло при першому його огляді, чи не є він безнадійним об'єктом, що потребує дуже значних витрат на перебудову.

В розділі 3.5 цього посібника ви прочитаєте до якого ступеня ясності треба продумати ворота, аби не уподібнитися тим сотням тисяч власників, що зробили ворота далекі від оптимальності та зручності, а лише використали десятиліттями напрацьовані автотовариством шаблони з тими або іншими незручностями при експлуатації. За десятиліття зацікавлених спостережень не бачив жодних дійсно зручних воріт в автокооперативах.

Поступово про цей посібник стане відомо і тим давнім власникам гаражів, що вирішили готуватися до реконструкції свого гаража. Вони в пошукову строку Internet напишуть: Green-way Твій гараж з погребом. Це зроблять й ті, хто заробляє виробництвом зварних металоконструкцій або пропонує послуги з реконструкції та облаштуванню гаражів.

Для тих, хто вбачає гаражний погріб як можливе укриття, стане очевидно, що пропонований в посібнику погріб варто розглядати і з цієї точки зору. Своїм читачам, на запит, безкоштовно надішлю на пошту файл з рекомендаціями як швидко та без великих витрат дообладнати погріб.


Для широкого кола автовласників.


Пройшовши курс, Ви зрозумієте та вивчите:

• як зробити нормальний, зручний та експлуатабельний гараж;

• як не допустити нераціональних планувань майбутньої побудови гаража або реконструкції вже існуючого;

• як купити готовий гараж та при першому його огляді зрозуміти чи не є він безнадійним об'єктом, що потребує дуже значних витрат на перебудову;

• як правильно обладнати та використовувати гаражний погріб як можливе укриття. 
Про автора:
Місто: Київ

Рейтинг коментатора: 0

?
Оскільки рейтинг коментатора формується виключно завдяки лайкам/дизлайкам, то він є об’єктивним і непідкупним свідченням мудрості користувачів нашого ресурсу.

Рейтинг викладача: 0

?
Рейтинг викладача формується як середня оцінка успішності його учнів.
Відгуки курсантів
Завантаження