Штрафмайданчик

Штрафмайданчик - не найприємніше місце. Від потрапляння туди, як від суми та від в'язниці, не застрахований ніхто. Але ймовірність цієї події істотно знижується, якщо точно знати - ким, коли і за що ваш автомобіль може бути спрямований на примусове "зберігання" в це сумнозвісне місце.

У цьому уроці ми намагатимемося максимально докладно розібрати всі випадки, коли доставка машини на штрафстоянку відповідає закону. На жаль, у ПДР це питання висвітлюється лише фразою - "Забороняється експлуатація транспортного засобу шляхом доставки його на спеціальний майданчик або стоянку Національної поліції у випадках, передбачених законодавством". І це все. Ось і спробуємо заповнити цю прогалину.

Хочу попередити - урок містить максимум корисної інформації, з посиланням на закони та підзаконні акти, але при цьому мінімум "веселих картинок", лише кілька необхідних ілюстрацій.

Пройшовши курс, Ви зрозумієте та вивчите:

• Законні підстави доставки авто на спецстоянку.

• Посадові особи, яким надано таке право.

• Механізм тимчасового затримання автомобіля та його повернення власнику.

Про автора:
Автошкола: ТОВ "АвтоМАГ"
Місто: Київ

Рейтинг коментатора: 18799

?
Оскільки рейтинг коментатора формується виключно завдяки лайкам/дизлайкам, то він є об’єктивним і непідкупним свідченням мудрості користувачів нашого ресурсу.

Рейтинг викладача: 5.2

?
Рейтинг викладача формується як середня оцінка успішності його учнів.
Відгуки курсантів
Завантаження
<<
<
1 2 3 4 5
>
>>