Правові лайфхаки водія

Далеко не всі водії, навіть досвідчені, знають про існування двох варіантів захисту від покарання за перевищення дозволеної швидкості руху.

Перший найпростіший, його оприлюднив сайт finddetbilligt.dk. Він не просто геніальний у своїй винахідливості, а й працює у будь-якій країні світу!

1. Уважно подивіться на знаки обмеження швидкості. Зазначене там число позначає гранично допустиму швидкість транспортного засобу.

2. Порівняйте це число зі спідометром свого автомобіля. Зазвичай він розташований на панелі приладів перед очима водія. Стрілка вказує на швидкість, з якою ви рухаєтеся. У деяких авто швидкість позначається цифрами.

3. Це найскладніший пункт, але при бажанні його можна засвоїти. За допомогою педалі гальма (ліворуч від педалі газу) відкоригуйте швидкість свого автомобіля.

Поліція не зможе вас оштрафувати, якщо показник на спідометрі не перевищить цифру, вказану на знаку!

Як правило, у досвідчених водіїв подібний алгоритм дій викликає тільки усмішку. Тому що це теорія!

На практиці швидкісний режим доволі рідко порушується навмисно. Отриманий штраф за перевищення швидкості для багатьох водіїв є повною несподіванкою. З фактом порушення погоджуються, але тут же задаються питанням - а як таке могло статися? Чому не побачив знаків, що зобов'язують до зменьшення швидкості?

Відповідь міститься в старому анекдоті, який до реалій наших доріг підходить більше.

Початківець водій їде з приятелем на машині. Приятель каже йому: - Слухай, чому ти не звертаєш увагу на дорожні знаки? - А мені ніколи на них дивитися, треба стежити за дорогою.

Сумний анекдот, тому що якість наших доріг, дорожніх знаків або розмітки не витримує ніякої критики! Куди не глянь, скрізь порушення стандартів безпеки. Тут знак за гілками дерев сховався, там ямка більша за колесо, а тут цунамі з асфальту. Які там знаки?

Тому й існує другий варіант захисту водія, якому присвячено цей курс. Його принцип досить простий. В основі будь-якого порушення має бути наявність провини, як результату усвідомленої дії людини. А провина водія щодо перевищення швидкості існує не завжди!

Пройшовши курс, Ви зрозумієте та вивчите:

Мій курс з легкістю поглибить тебе в практичну сторону питання вибору швидкості в дорожньому русі. Пройшовши його, ти дізнаєшся:

1) на яких дорогах і чому поліцейські вимірюють швидкість;

2) чим і як вимірюють;

3) коли і чому камери автофіксації "сліпнуть";

4) чому варто побоюватися санкцій за перевищення швидкості;

5) що робити з поліцейським, який зупиняє твій автомобіль.

Ти отримаєш правові лайфхаки, яких немає в ПДР, навчишся відрізняти обґрунтовані звинувачення поліцейських від вигаданих.

По завершенню курсу ти отримаєш винагороду у вигляді пам'ятки, яка завжди буде під рукою, в твоєму мобільному телефоні. Вона забезпечить тебе твердою позицією і почуттям впевненості, якщо поліція висуне звинувачення щодо перевищення швидкості.

Хочеш дізнатися більше? "Правовий Навігатор водія" тобі допоможе!

Попередження!

Цей курс є об'єктом авторського права. Будь-які дії, спрямовані на протиправне використання матеріалів курсу, тягнуть за собою санкції, передбачені статтею 176 Кримінального кодексу України.

Про автора:
Місто: Київ
Правозащитник, ведущий цикла телепрограмм "Мобильный автоадвокат", автор фильма и книги "100 аргументов против штрафов ГАИ", эксперт World Bank EaP Transport Panel по законодательному обеспечению безопасности дорожного движения.

Рейтинг коментатора: 0

?
Оскільки рейтинг коментатора формується виключно завдяки лайкам/дизлайкам, то він є об’єктивним і непідкупним свідченням мудрості користувачів нашого ресурсу.

Рейтинг викладача: 0

?
Рейтинг викладача формується як середня оцінка успішності його учнів.
Відгуки курсантів
Завантаження