Підготовка до практичного іспиту (м. Харків)

Цей курс розроблений для тих, хто хоче відчувати себе впевнено і безпечно під час складання практичного іспиту на отримання водійського посвідчення.

Складання практичних іспитів у місті Харкові проходить за маршрутами, прикріпленими до двох ТСЦ (№ 6341 і № 6342). В якому ТСЦ складатимете іспит саме Ви, можна уточнити в автошколі. При цьому ми настійно рекомендуємо готуватися до всіх наведених у курсі маршрутів.


ТСЦ МВС № 6341, вул. Шевченка, 26

• Маршрут № 1 для перевірки навичок керування транспортними засобами категорій «B», «C1», «D1», «D», «BE», «C1E», «CE», «D1E», «DE».


У відеоуроці розглянуто три альтернативні варіанти проїзду цього маршруту. Який маршрут буде використаний — визначає інспектор. Вибір залежить від кількості витраченого часу на першу частину іспиту на майданчику (автодромі) та від кількості осіб, які екзаменуються. Чим більша група, тим коротшим буде маршрут по місту.


• Маршрут № 2 для перевірки навичок керування транспортними засобами категорії «B» на сьогодні не використовується через будівництво нової дороги за супермаркетом «Рост».

Однак існує альтернативний маршрут, який довгий час використовувався для складання іспиту з водіння, але потім з якихось причин не був внесений до списку офіційно затверджених, проте нині він не втратив актуальності:


ТСЦ МВС № 6342, вул. Шевченка, 62

• Маршрут № 1 для перевірки навичок керування транспортними засобами категорій «B», «C1», «C», «D1», «D», «C1E», «CE».

• Маршрут № 2 для перевірки навичок керування транспортними засобами категорій «B», «C1», «C», «D1», «D», «C1E», «CE» на сьогодні не використовується через будівництво нової дороги за супермаркетом «Рост».


З усіма маршрутами Головного сервісного центру можна ознайомитися на офіційному сайті за цим посиланням.


Пройшовши курс, Ви зрозумієте та вивчите:

• Загальну інформацію про складання практичного іспиту (як проходить внутрішній іспит в автошколі й офіційний іспит у ТСЦ).

• Які вправи на Вас чекають при складанні іспиту на майданчику (автодромі) і нюанси їх виконання.

• Усі тонкощі екзаменаційних маршрутів ТСЦ конкретно у Вашому місті.

• На що звернути увагу при проїзді маршрутів і як виявити все «підводне каміння».

• Основні помилки, через які «завалюють» практичний іспит.

• Як зменшити хвилювання на реальному іспиті.

• Корисні поради для складання практичного іспиту.


Презентаційний відеоролик:Про автора:
Місто: Київ

Рейтинг коментатора: 33

?
Оскільки рейтинг коментатора формується виключно завдяки лайкам/дизлайкам, то він є об’єктивним і непідкупним свідченням мудрості користувачів нашого ресурсу.

Рейтинг викладача: 5.92

?
Рейтинг викладача формується як середня оцінка успішності його учнів.
Відгуки курсантів
Завантаження
<<
<
1 2
>
>>