Електромобіль — минуле, сьогодення, майбутнє.

Цей урок - для майбутніх автовласників. Уже сьогодні багатьох турбує питання - який автомобіль вибрати? Залишатися вірним традиції і купити авто на бензині (дизпаливі) або, всеж-таки, піти в ногу з часом і придбати такий модний і такий привабливий електромобіль?

Якщо відносно машин з ДВЗ (двигуном внутрішнього згоряння) нестачі в інформації немає, то електрокари, при всій їх популярності, поки ще залишаються чимось новим і не зовсім зрозумілим. Особливо це стосується їх повсякденної експлуатації. Те, що електрика поки ще істотно дешевша за бензин - факт. Те, що електромобіль не забруднює атмосферу - така ж аксіома. Але це очевидні плюси, а які є мінуси і витрати, якщо вони є? Чи варто почекати або вже можна сміливо відправлятися в салон електромобілів за покупкою - ось головне питання.

В даному уроці упор робитиметься не на технічні подробиці. Ми будем намагатись уникнути складних формулювань і не будемо заглиблюватися навіть в елементарні закони фізики, такі, як закон електромагнітної індукції, який, власне, і зробив можливим створення електромобіля.

Пройшовши курс, Ви зрозумієте та вивчите:

• Що таке електромобіль з точки зору майбутнього власника?

• Які відмінності електротяги або гібрида від традиційних машин з ДВЗ?

• У чому полягають нюанси майбутньої експлуатації і чи варто вже сьогодні замислюватися про покупку електрокара?


Про автора:
Автошкола: ТОВ "АвтоМАГ"
Місто: Київ

Рейтинг коментатора: 18769

?
Оскільки рейтинг коментатора формується виключно завдяки лайкам/дизлайкам, то він є об’єктивним і непідкупним свідченням мудрості користувачів нашого ресурсу.

Рейтинг викладача: 4.77

?
Рейтинг викладача формується як середня оцінка успішності його учнів.
Відгуки курсантів
Завантаження
<<
<
1 2 3
>
>>