Зупинка і стоянка. Частина 1.

Проблема паркування в наших містах - одна з ключових проблем автомобілізації. І, якщо ми з вами не можемо вирішити її принципово, то нам цілком під силу навчитися уникати штрафів, евакуаторів і заочних прокльонів тих водіїв і пішоходів, яким наш автомобіль створює всілякі незручності.

Варто пройтися вулицями і побачиш - там, де стоянка не суперечить Правилам, найчастіше, вільно, в той же час автомобілі, як шпроти в банці, припарковані у заборонених місцях. У чому корінь проблеми? Основна маса водіїв просто не знають толком вимог ПДР щодо зупинки і стоянки або не вміють застосовувати їх на практиці. Давайте навчимося?

Пройшовши курс, Ви зрозумієте та вивчите:

 • де, коли і яким чином можна зупинитися або поставити авто на стоянку, не ризикуючи нарватися на штраф і обурення оточуючих;

• що повинен зробити водій перед тим, як залишити свій автомобіль без нагляду;

• як не втратити автомобіль цілком або цінні речі, що знаходяться в ньому через власну неуважність і незнання елементарних правил безпеки.

Про автора:
Автошкола: ТОВ "АвтоМАГ"
Місто: Київ

Рейтинг коментатора: 18800

?
Оскільки рейтинг коментатора формується виключно завдяки лайкам/дизлайкам, то він є об’єктивним і непідкупним свідченням мудрості користувачів нашого ресурсу.

Рейтинг викладача: 5.2

?
Рейтинг викладача формується як середня оцінка успішності його учнів.
Відгуки курсантів
Завантаження
<<
<
1 2 3 4
>
>>