Вступ

    Вітаю Вас! Сьогодні досить серйозна тема, яку потрібно розібрати.

    Курс містить поглиблену інформацію по дорожній розмітці, тобто кожен вид розмітки прокоментовано не в пару словах, як це можна зустріти в підручниках з правил дорожнього руху, а  більш широко та детально. Велика кількість зображень та реальних фото, дасть Вам змогу краще уявити той чи інший момент. 

     Структура курсу досить проста і зрозуміла - теоретична частина чергується з тестовим контролем. І як завжди в кінці - фінальне тестування.

    Мої поради стосовно того, щоб краще розібратися і запам'ятати дану тему:

  • читайте уважно матеріал, розглядайте малюнки,
  • старайтесь запам'ятати не числове позначення розмітки чи її назву - а її вигляд та вимоги. В реальному житті, якщо виникне така потреба можете підглянути в ПДР, щоб уточнити назву та відповідно числове позначення,
  • якщо знайшли щось цікаве і не хочете це впустити - робіть нотатки.
  • інформації дуже багато - старайтесь вибирати для себе головне.
  • при вивченні  проводьте паралелі з життям, тобто згадуйте де Ви могли бачити таку розмітку - це дає можливість  більш якісно та ефективно запам'ятати.

     І таке нагадування, що до наступного теоретичного розділу можна перейти тільки якщо Ви успішно складете тестовий контроль. Питання не дуже важкі...я думаю Ви справитесь. А якщо зробите помилку, запам'ятайте питання і знову поверніться до теоретичної частини для уточненя.

     Бажаю успіхів у вивченні, можливо комусь у повторенні!:wink:

    Давайте розпочнемо!