Вступ


Звернення керівника Автошкола Нова.
Доброго дня, шановні  друзі.

     Особлива увага  кандидатам у водії. Друзі, ви прийняли правильне та відповідальне рішення - отримати посвідчення водія. Прості зрозумілі слова, але зміст який ми вкладаємо часто дуже різний. Зараз я розповім  як ми можемо бути корисними один одному.  Навчання дуже відповідальний процес і навчатися потрібно у досвідчених вчителів, а  потім вдосконалювати навички та розширювати знання. 

    Зараз я зрозумілими словами та на простих прикладах розповім, як отримати посвідчення водія для абсолютних новачків автосправи, для тих, хто ніколи не сидів за кермом автомобіля.

По перше: 

У вас повинне бути пекуче бажання кататися на автомобілі, як цього хочуть діти.

По друге:

Ми не діти (18+), тому робимо усе правильно в рамках законодавства. 

По третє:

     Вчимо Правила дорожнього руху України та складаємо самостійно теоретичний іспит у Сервісному Центрі. Зараз це можна зробити без навчання в автошколі. Гарна економічна пропозиція, що зберігає ваші кошти, але потрібно контролювати час на опановування теоретичного матеріалу, а потім обов'язково продемонструвати ваші знання, розуміння пунктів ПДР досвідченому водієві (щоденний стаж за кермом 3-5 років ). Це можна зробити у  різний спосіб разом зі спеціалістами Автошкола Нова. Коштує така послуга - оцінити рівень ваших знань - 250 гривень.

     Якщо наші спеціалісти визначать у вас загрозливий рівень базових знань ПДР, повне нерозуміння філософії правил дорожнього руху, то на ці кошти ви отримуєте  словарик з коментарями основних понять та термінів по безпеці дорожнього руху. Запропонуємо "навчання під ключ" тобто до повного складання іспиту у Сервісному Центрі. На зараз це коштує 1252 грн без урахування витрат на літературу та навчальні матеріали автошколи (по бажанню).

По четверте:

      Знайдіть, будь-ласка, інструктора практичного керування, який буде вас влаштовувати, давати силу, енергію, знання та вирішувати усі ваші емоційні проблеми. Часто викладачі теорії в автошколі працюють інструкторами. Вища освіта, багаторазове повторення пунктів ПДР, досвід від 3 -років викладання теорії та щоденний особистий досвід водія, а головне знання  методики викладання практичних занять у якості інструктора. Це гарантований  фундамент вашого успіху.  Розтлумачити курсанту ясно та зрозуміло практичне застосування правил  дорожнього руху ось ті вимоги, які ви повинні контролювати під час спілкування та вибору інструктора. 

По п'яте:

     Не важливо який у вас автомобіль у сімї, головне щоб ваші близькі стали на шлях терплячої допомоги вам. Якщо не має часу у рідних домовляйтеся з інструктором на вашому автомобілі, але головна думка під час навчання ви повинні щоденно сідати в автомобіль та наїзжати години. У нас в Автошколі Новій каскадне навчання керування автомобілем, що складається: 1) Вправи на автомобілі з незаведеним двигуном з інструктором - 150 грн/час; без інструктора - 100 грн/час;  2) автомобіль з піднятими колесами та заведеним двигуном з інструктором - 300 грн/час. без інструктора - 250 грн/час; на закритому майданчику з/без 400/ 350 грн, на екзаменаційному маршруті з інструктором - 450 грн/час.

Шановні кандидати у водії!

      Якщо у вас бракує коштів на практичне навчання ми пропонуємо різні варіанти здешевлення, але дуже багато вивчити практичного досвіду ви можете у нашому навчальному посібнику: "Вчимося керувати собою та автомобілем."

     Де ми простою  мовою доносимо майбутньому водієві, ключові фундаментальні істини керування автомобілем. Не розумієш, що тобі говорять, що тобі пропонують?  Не мовчи!  Задавай питання на щоденних зустрічах у ZOOM.

    Коли плануєш зовсім не складати практику, все рівно і для таких у нас є порада: придбай велосипед та залишайся на дорозі. Дорога для всіх одна, що для людини за рулем велосипеда, що за кермом автомобіля. Ви усі водії, а тому повинні знати та виконувати правила дорожнього руху. Досвід практичного керування накопичується однаково для бідь-якого водія незалежно від виду транспортного засобу.

Ні цвяху , ні жезлу!


Контакти:
Telegram: https://t.me/autoshkolanova
Електронна пошта: Vladimirpt50@gmail.com
Тел: 0509526685; 0982376783


З повагою

Керівник Автошкола Нова

Таранущенко Володимир Павлович

Коментарі •
user-photo
Завантаження