Останні коментарі

Всього на сайті: 68056 коментарів (в тому числі 37375 роз'яснень від Викладачів)
дозволена максимальна маса — маса спорядженого транспортного засобу з вантажем, водієм і пасажирами, що встановлена технічною характеристикою транспортного засобу як максимально допустима. Дозволена максимальна маса автопоїзда — це сума дозволеної максимально допустимої маси кожного транспортного засобу, що входить до складу автопоїзда. дозволена максимальна маса вказується додатково в реєстраційному документі на транспортних засобах.

Дозволеною максимальною масою називається:

Перейти до запитання
розділювальна смуга — виділений конструктивно або за допомогою суцільних ліній дорожньої розмітки 1.2 Розмітка 1.2 (широка суцільна лінія) елемент автомобільної дороги, який розділяє суміжні проїзні частини.
Розділювальна смуга не призначена для руху або стоянки транспортних засобів. За наявності на розділювальній смузі тротуару по ньому дозволяється рух пішоходів. По розділювальна смузі правилами дорожнього руху, дозволений рух пішоходів,
за наявності на розділювальна смузі тротуару, але таких розділювальних смуг на дорогах нашої країни, практично немає.

Розділювальна смуга на дорозі призначена...

Перейти до запитання
Але краше пам'ятати, що обгін праворуч, як би він там не називався офіційно (випередження чи ще як) може сумно закінчитися! Бо водіям, яких обгонюють праворуч, буває край важко проконтролювати всю дорожню обстановку з правої сторони ...
Згадайте виключений із ПДР тільки у 2013 році пункт 14.1. (зміни у трактуванні терміну 1.10 [обгін] відбулися ще 2002 року)!
-----------
Вилучений пункт:
14.1. Здійснювати обгін нерейкових транспортних засобів дозволяється лише ліворуч.
-----------
Фото: Обгонював
праворуч, бо в екзаменаційних тестах це тепер дозволено 😪

З якого боку дозволено виконати випередження на проїзній частині?

Перейти до запитання
прилегла територія — територія, що прилягає до краю проїзної частини та не призначена для наскрізного проїзду, а лише для в’їзду до дворів, на стоянки, автозаправні станції, будівельні майданчики тощо або виїзду з них. Виходячи з терміну- це відповіді 2 і 3. Слід ще також пам'ятати, що прилегла територія, яка прилягає до дороги не прирівнюється до перехрестя.

Прилеглою територією вважається...

Перейти до запитання
Ні не 3, а 2,75. Згідно терміну смуга руху — поздовжня смуга на проїзній частині завширшки щонайменше 2,75 м, що позначена або не позначена дорожньою розміткою і призначена для руху не рейкових транспортних засобів.

Смугою для руху нерейкових транспортних засобів вважається поздовжня смуга на проїзній частині:

Перейти до запитання
В цьому завданні є невідповідність позначення елементу дороги дорожнім знаком. Ділянка дороги, яка виділена для руху велосипедистів, в межах проїзної частини називається велосипедною смугою і повинна позначатись відповідним знаком. Знак 5.88 а не Знак 4.14 Велосипедна доріжка. Згідно з вимогами Правил дорожнього руху велосипедна доріжка знаходиться за межами проїзної частини дороги. Враховуючи дорожню розмітку дозволено виконувати поворот праворуч в місці де лінія переривчаста. При цьому слід визначити наявність на цій смузі велосипедиста. Коли він є необхідно його пропустити. Що слід знати велосипедисту? При такій організації руху велосипедисту заборонено рухатись поза межею велосипедної смуги.

Ви, як водій автомобіля, повертаючи праворуч в показаній ситуації повинні:

Перейти до запитання
При заїзді на прилеглу територію водій має перевагу відносно тих транспортних засобів які звідти виїздять. Але при повороті праворуч слід надати перевагу в русі велосипедистам які рухаються по проїзній частині прямому напрямку, та пішоходам шлях яких перетинається. А при повороті ліворуч додатково пропустити транспорт зустрічного напрямку. В випадку коли виїзд по ширині недостатній для роз’їзду, з зустрічним транспортним засобом, який має намір виїхати з цієї зони та вже стоїть в цьому місці питання вирішують самі водії в залежності від можливостей.

Ви, як водій автомобіля, повертаючи з дороги на прилеглу територію, повинні:

Перейти до запитання
В даному випадку Знак 5.35 інформує про кінець житлової зони та позначає виїзд з неї. Основною вимогою до такого виїзду є вимога надати дорогу всім учасникам дорожнього руху. В першу чергу це пішохід, який знаходиться в цьому місці та має перевагу. В другу чергу це автомобіль жовтого кольору, що рухається по проїзній частині, якому також необхідно надати перевагу в русі. Подальший напрямок руху на цю ситуацію ніяк не впливає. Але бувають випадки коли виїзд по ширині недостатній для роз’їзду з зустрічним транспортним засобом, який має намір заїхати в цю зону. Вирішується це питання самими водіями в залежності від можливостей кожного з них.

Ви, водій автомобіля, виїжджаючи з житлової зони, повинні дати дорогу:

Перейти до запитання
Велосипедист є повноправним учасником дорожнього руху. Він зобов'язаний знати та дотримуватися Правил дорожнього руху. Велосипедист може здійснювати будь-які маневри, які не заборонені Правилами. Маневри на проїжджій частині мають бути передбачуваними та зрозумілими іншими учасниками дорожнього руху. Виїжджаючи з прилеглої до дороги території необхідно показати напрямок свого руху покажчиком повороту. Перед проїзною частиною надати дорогу всім учасникам дорожнього руху, а перед тротуаром дати дорогу пішоходам. Наявність або відсутність знаків пріоритету нічого не змінює.

Ви велосипедист, виїжджаючи з прилеглої до дороги території повинні перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу:

Перейти до запитання
Виїзди з прилеглих територій не є перехрестям. Тому правила проїзду перехресть тут не діють. Виїжджаючи з прилеглої до дороги території водії повинні включити відповідний сигнал покажчика повороту, в залежності від подальшого напрямку руху. Перед проїзною частиною надати дорогу всім учасникам дорожнього руху незважаючи на відсутність дорожніх знаків. В таких місця не завжди можливо побачити знаки пріоритету Знак 2.1 або Знак 2.2 . Якщо перетинається велосипедна доріжка то належить пропустити велосипедистів, а перед тротуаром пішоходів. Одним словом виїзд з таких територій зобов’язує надавати перевагу в русі всім.

Ви водій автомобіля, виїжджаючи з прилеглої до дороги території повинні перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу:

Перейти до запитання
Велосипедист, що рухається проїжджою частиною, є повноправним учасником дорожнього руху! Він, відповідно, зобов'язаний знати та дотримуватися Правил дорожнього руху. Велосипедист може здійснювати будь-які маневри, які не заборонені Правилами. Маневри на проїжджій частині мають бути передбачуваними та зрозумілими іншими учасниками дорожнього руху. При повороті праворуч слід подавати відповідний покажчик повороту. Права рука витягнута в бік, або ліва витягнута в бік та зігнута в лікті до верху. Водії розуміють ці жести. При повороті направо не слід їхати біля самого бордюру, а на безпечному інтервалі, ближче до середини правої смуги, щоб водії не намагались виконати обгін. Цей прийом дозволяє уникнути небезпечного «притирання» до бордюру з боку автомобіля.

Ви, як велосипедист, перед поворотом праворуч повинні:

Перейти до запитання
Знак 4.16 позначає пішохідну доріжку. Знак 1.32 інформує про наближення до нерегульованого пішохідного переходу. Знак 3.9 забороняє рух пішоходів.

Пішохідною доріжкою вважається доріжка з покриттям, призначена для руху пішоходів і виконана...

Перейти до запитання
Світло, при всіх інших варіантах, які наведені може утворюватися недостатня видимість.

Які фактори можуть призвести до засліплення водія?

Перейти до запитання
Загадка природы - каким образом отпускание педали газа (т.е. увеличение дистанции до ТС впереди) может обезопасить вас от ТС сзади?

При русі в щільному потоці Ви помітили ззаду транспортний засіб, що рухається на занадто малій дистанції. Як слід вчинити, щоб забезпечити безпеку руху?

Перейти до запитання
Ні, якщо дорога має дві і більше смуг руху в одному напрямку, можна виконувати випередження з будь-якої смуги.

З якого боку дозволено виконати випередження на проїзній частині?

Перейти до запитання
Для того, чтобы контролировать движение ТС и безопасно управлять им, водитель не должен перевозить пассажиров, не пристегнутых ремнем безопасности? Мучительно искал причинно-следственные связи, тщетно...

Щоб мати змогу постійно контролювати рух транспортного засобу та безпечно керувати ним, водій повинен:

Перейти до запитання
Згідний з вами бо згідно правил дорожнього руху, маневрування (маневр) — початок руху, перестроювання транспортного засобу в русі з однієї смуги на іншу, поворот праворуч чи ліворуч, розворот, з’їзд з проїзної частини, рух заднім ходом. При випередженні може виконуватися перестроювання з однієї смуги руху на іншу смугу руху.

Як називається даний маневр?

Перейти до запитання
В правилах дорожнього руху є два терміни: обгін та випередження.
обгін — випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху;
випередження — рух транспортного засобу із швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі.
Тому виходячи з двох термінів, до обгону відноситься маневр, який пов'язаний з виїздом на смугу зустрічного руху, а до випередження маневр, який з виїздом на зустрічну смугу руху не пов'язаний. Також слід пам'ятати, що обгін виконується на дорозі, яка має дві смуги руху, по одній в кожному напрямку (в деяких випадках обгін може виконуватися на дорозі, яка має три смуги руху в обидва напрямки, 2+1), випередження на дорозі, що має не менше двох смуг руху в одному напрямку.

Як називається даний маневр?

Перейти до запитання
Терміну об'їзд, як такого немає є поняття що таке об'їзд.

Як називається даний маневр?

Перейти до запитання
обмежена оглядовість — видимість дороги в напрямку руху, яка обмежена геометричними параметрами дороги, придорожніми інженерними спорудами, насадженнями та іншими об'єктами, а також транспортними засобами. В правилах дорожнього руху є подібний термін - недостатня видимість.
Недостатня видимість — видимість дороги в напрямку руху менше 300 м у сутінках, в умовах туману, дощу, снігопаду тощо. Не слід туман, дощ снігопад прирівнювати до обмеженої оглядовості, а обмеження геометричними параметрами дороги, придорожніми інженерними спорудами, насадженнями та іншими об'єктами, не прирівнюється до недостатньої видимості.

Обмежена оглядовість – це видимість дороги в напрямку руху, яка обмежена:

Перейти до запитання
При проїзді будь-яких перехресть необхідно визначити порядок руху та свої дії. Необхідно знати, в якому напрямку дивитися на кожному з етапів просування по перехрестю, і контролювати дорогу саме з того боку автомобіля, звідки в цей момент виходить найбільша потенційна небезпека. Варіантів проїзду перехресть не так багато. При проїзді перехресть потрібно дотримуватись певної траєкторії, умовно позначити собі центр перехрестя та розділити його на частини. Надалі це допоможе при повороті не з’їхати на зустрічну смугу, що є порушенням правил дорожнього руху. При русі праворуч слід триматись ближньої правої частини перехрестя. Основне правило: водій, який під'їхав до перехрестя з боку другорядної дороги, має поступитися водієві на головній дорозі. На регульваному перехресті, при дозволеному сигналу, необхідно надити можливість завершити маневри тим хто знаходиться на перехресті. При повороті не слід забувати за пішоходів. Їм також необхідно надати дорогу коли вони мають право на рух.

Ви, як водій, перед поворотом праворуч повинні:

Перейти до запитання
Перед початком руху водій має подати сигнал відповідного напрямку. При цьому маневр має бути безпечним і не створювати перешкод іншим учасникам руху. Перед початком руху необхідно проконтролювати ситуацію з усіх боків автомобіля навіть якщо на перший погляд дорога здається порожньою. Важливою є правильна оцінка розвитку ситуації. Починати рух не можна якщо рядом на малій дистанції знаходяться інші транспортні засоби, що рухаються, та які швидко наближаються долаючи цю відстань і їм створюється перешкода для руху. Сигнал повороту в даному випадку повинен подаватися заздалегідь. Правилами це встановлено для населеного пункту за 50-100 метрів до маневру, але автомобіль стоїть. Відій сам повинин вирішити оте заздалегідь. Це дозволяє іншим учасникам руху спрогнозувати розвиток ситуації спланувати свої дії та вжити заходів безпеки. Починати рух можливо і після зупинки перед перехрестям надаючи перевагу в русі. Не варто забувати про заборону виїзду на перехрестя будь-якого типу, якщо далі утворилася пробка, яка змусить водія зупинитися на перехресті, що створить перешкоду для руху інших транспортних засобів та пішоходів.

Ви, як водій, перед початком руху повинні:

Перейти до запитання
Це прояв недбалості посадових осіб, які мають забезпечувати облаштування та безпеку дорожнього руху! Бо, якщо головна дорога змінює напрямок - знаки пріоритету з табличками Табличка 7.8 мають бути встановлені з усіх сторін!
Як бути водіям у наданій ситуації?
1. Всім, хто під'їжджає до такого перехрестя, треба посилити увагу щодо дороги, зі сторони якої дорожні знаки не встановлені!
2. Водій, який під'їжджає до такого перехрестя з дороги, де дорожні знаки не встановили (демонтували, поцупили, тощо) має зорієнтувався за знаками пріоритету з табличками, що встановлені з інших сторін. Знаки Знак 2.3 ,
Знак 2.1 , Знак 2.2 якраз і мають спеціальну форму - таку, щоб їх можна було впізнати також і з тильної сторони! Якщо ж цей водій місцевий, то він неодноразово проїжджав дане перехрестя з інших напрямків і знає, які знаки звідти встановлені!
3. Керуватися діями інших водіїв та їхніми сигналами (в першу чергу звернути увагу на сигнал "Пропускаю": помах рукою - "Проїжджай", одне мигання дальнім світлом фар, один короткий звуковий сигнал). Якщо розумієш, що ти маєш 1.10 [дати дорогу] , то сам подай такий сигнал іншому водієві!
4. Пам'ятати і використовувати правило: маєш 1.10 [перевага] у русі тільки тоді, коли впевнився, що тобі:
✓ готові дати дорогу;
✓ вже дають дорогу;
✓ вже дали дорогу!
5. Повідомити органам місцевої влади про прояв недбалості щодо даного перехрестя і вимагати усунення недоліків!

Розділ ПДР «‎Проїзд перехресть»‎ - Пункт 16.14.

Перейти до пункту
У випадках коли траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена Правилами дорожнього руху, дорогу повинен поступитися водій, до якого транспортний засіб наближається праворуч. Такі випадки трапляються досить часто і пов'язані вони з роз'їздом на рівнозначних перехрестях, на прилеглих територіях (у дворах, на автостоянках, ринках, будівельних майданчиках, автозаправних станціях тощо), в місцях де відсутні засоби регулювання руху ( дорожні знаки , розмітка і.т.п.) В даному випадку - водій повинен пропустити автомобіль, що наближається праворуч. При проїзді перехресть потрібно дотримуватись певної траєкторії руху. Головне, умовно позначити собі центр перехрестя. Надалі це допоможе при повороті не з’їхати на зустрічну смугу, що є порушенням правил дорожнього руху

Яким правилом повинні керуватися водії транспортних засобів, якщо траєкторії їхнього руху перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена Правилами?

Перейти до запитання
Житлова зона це дворова територія на якій діють відповідні вимоги. На малюнку перехрестя на якому перетинаються дві дороги на одному рівні. Відсутність знаків пріоритету говорить про перетин рівнозначних доріг, де у всіх водіїв однакове право на проїзд. У випадках коли траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена Правилами, дорогою повинен поступитися водій, до якого транспортний засіб наближається праворуч. Такі випадки трапляються досить часто і пов'язані вони з роз'їздом на прилеглих територіях (у дворах, на автостоянках). В даному випадку все просто - водій повинен пропустити автомобіль, що наближається праворуч. Ситуацію, яка зустрічається на дорогах рідко. Як бути, коли на рівнозначному перехресті зустрілися одночасно 4 автомобілі з різних напрямків? У правил дорожнього руху ситуація ніяк не регламентується. Водіям залишається якимось чином домовитись між собою.

Як роз'їдуться транспортні засоби в житловій зоні?

Перейти до запитання
Приоритет движения в таком случае у тех водителей, что находятся на главной дороге. А потом будут разъезжаться водители, что находятся на второстепенной дороге. И разъезжаться они будут по помехе справа. Даже если кто-то украл или повредил знак с табличкой, что должны быть установлены перед перекрёстком, водитель должен посмотреть на пересекаемую дорогу, и на встречное направление, чтобы убедиться, что там есть или нет знаки приоритета, которые даже по тыльной стороне могут ему подсказать, где главная дорога, а где второстепенная.

Розділ ПДР «‎Проїзд перехресть»‎ - Пункт 16.14.

Перейти до пункту
Пишите в Главный Сервисный Центр, или даже в КабМин. Только они вправе вносить изменения в ПДД.

Розділ ПДР «‎Перевага маршрутних транспортних засобів»‎ - Пункт 17.2.

Перейти до пункту
Напишите по кнопке "Обратная связь", что внизу слева на главной странице, описав проблему.

У яких випадках вам дозволяється експлуатація транспортного засобу?

Перейти до запитання
Гість
2022-08-09 06:28:12
Підкажіть будь ласка якщо головна дорога змінює свій напрямок а на другорядній дорозі з однієї сторони стоїть знак поступитися дорогою та напрямок головної дороги з другої сторони на другорядній дороги немає ніякого знаку у кого приорітет проїзду

Розділ ПДР «‎Проїзд перехресть»‎ - Пункт 16.14.

Перейти до пункту
Khrystiuk Vasyl
2022-08-09 04:30:57
> може виконувати поворот з цієї смуги
>> може
треба виправити це на "мусить" и "повинен", а то може виконувати поворот з цієї смуги, а може не з цієї, дуже неоднозначне формулювання

Розділ ПДР «‎Перевага маршрутних транспортних засобів»‎ - Пункт 17.2.

Перейти до пункту
Чомусь не можу пройти тести за 30 темою, написано "відкрито порожню секцію".

У яких випадках вам дозволяється експлуатація транспортного засобу?

Перейти до запитання
А где написано, что с оранжевым маячком будет именно автомобиль дорожно-эксплуатационной службы ???

Водій автомобіля з увімкненим проблисковим маячком оранжевого кольору має право відступити?

Перейти до запитання
Serg Sevaga
2022-08-08 23:40:09
Дякую! У автора тесту інша відповідь - 1. Повинен. Я з ним теж не згоден.

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт 15.14.

Перейти до пункту
Зелёный автомобиль находится на главной дороге, а синий автомобиль, про который идёт речь в вопросе, находится на второстепенной дороге. Согласно п. 16.11. на перекрёстке неравнозначных дорог водитель транспортного средства, движущегося по второстепенной дороге, должен уступить дорогу транспортным средствам, приближающимся к данному пересечению проезжих частей по главной дороге, независимо от направления их дальнейшего движения. Получается, что синий автомобиль должен будет пропустить зелёный автомобиль. А дальше, когда зелёный автомобиль проедет, водителю синего автомобиля необходимо будет пропустить ещё и попутный трамвай, а также встречный тёмно-серый автомобиль, как того требует п. 16.13. , что перед поворотом налево и разворотом водитель нерельсового транспортного средства обязан уступить дорогу трамваю попутного направления, а также транспортным средствам, движущимся по равнозначной дороге во встречном направлении прямо или направо.

Водій синього автомобіля проїде дане перехрестя:

Перейти до запитання
Гість
2022-08-08 23:33:45
Пробачте, а чим Ви керувались при створенні цього тесту і виборі вірної відповіді? Є стани, що супроводжуються зупинкою дихання, при цьому серцева діяльність не зупинена. Відповідь не вірна. Вимагаю внесення правок в цей тест або його вилучення.

Яка ознака зупинки серця у постраждалих враховується в базовому алгоритмі серцево-легеневої реанімації:

Перейти до запитання
Ориентироваться на значение спидометра и тахометра в данных вопросах не стоит, так как на некоторых рисунках он вообще размыт, чтобы не было видно значений на нём, а на некоторых действительно выглядит, как будет автомобиль с не заведённым двигателем.

Як у цій ситуації ви визначаєте порядок руху?

Перейти до запитання
Данный вопрос проверяет знание именно очерёдности проезда перекрёстков, а не того, кто может развернуться, или нет.

Ви проїдете дане перехрестя:

Перейти до запитання
Из предложенных вариантов ответов правильным будет второй вариант. В п. 9.10 сказано, что вместе с включением аварийной световой сигнализации следует установить знак аварийной остановки или мигающий красный фонарь на расстоянии, обеспечивающем безопасность дорожного движения, в случае совершения дорожно-транспортного происшествия, а также вынужденной остановки в местах с ограниченной обзорностью дороги хотя бы в одном направлении менее 100 метров. На рисунке явно не ДТП и не место с ограниченной обзорностью. Значит, достаточно включения только аварийной сигнализации. Но раз она у нас не исправна, то для её замены будем использовать знак аварийной остановки, как об этом говорится в п. 9.11. [б] ПДД.

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт 15.14.

Перейти до пункту
А почему не предпоследним? Зеленый же первее едит чем мы? а потом мы

Водій синього автомобіля проїде дане перехрестя:

Перейти до запитання
Sergey Sarzhevsky
2022-08-08 22:59:33
Наша машина на нуле оборотов и едет со скоростью 0 км/ч. Скорее всего, двигатель заглох. Куда я могу проехать первым на незаведённой машине?

Як у цій ситуації ви визначаєте порядок руху?

Перейти до запитання
Фильтр можно менять и чаще чем масло. И совсем не факт что на момент замены масла он будет забит.

Чи потрібно замінювати оливний фільтр під час заміни моторної оливи?

Перейти до запитання
Вопрос опять не совсем корректный. Нельзя смешивать антифризы разных типов. А антифризы разных цветов смешивать нежелательно. Не потому что антифриз утратит свои свойства, а потому что антифриз изменит свой цвет на непредсказуемый. А цвет антифриза это индикатор его работоспособности. Если антифриз изменил цвет то выработал свой ресурс. А если цвета смешать контролировать работоспособность антифриза станет затруднительно.

Чи можна змішувати охолоджувальну рідину різних кольорів?

Перейти до запитання
Тупейший вопрос, который направлен чисто на завал теста причем тут зеленый, если он никак не мешает нам развернуться

Ви проїдете дане перехрестя:

Перейти до запитання
Serg Sevaga
2022-08-08 22:27:27
Яке тут правильне рішення?
Чи повинен у цій ситуації водій, який зупинився через несправність, виставити знак аварійної зупинки, як на малюнку 2?
1. Повинен.
2. Повинен, якщо несправна аварійна світлова сигналізація.
3. Не зобов'язаний.
Зарання дякую за відповідь та пояснення!

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт 15.14.

Перейти до пункту
Головне не сплутати терміни "недостатня видимість" та "обмежена оглядовісь"

Оглядовістю вважається:

Перейти до запитання
Гість
2022-08-08 22:19:54
Головне не путати терміни "недостатня видимість" та " обмежена оглядовісь"

Недостатньою видимістю вважається:

Перейти до запитання
Гість
2022-08-08 21:49:52
Всі знаки наведені позначають початок та кінець населених пунктів. Мало хто знає в чому різниця між білим і синім тлом. На білому тлі зазначаються щільно забудовані населені пункти, а на синьому мало забудовані (віддалені від дороги, огородження від дороги, з одного боку забудовані).

Населеним пунктом вважається:

Перейти до запитання
недостатня видимість — видимість дороги в напрямку руху менше 300 м у сутінках, в умовах туману, дощу, снігопаду тощо. Відомо, що більшість інформації, необхідної для безпечного руху, водій отримує за допомогою зору. Тому хороша видимість - важливі умови для безпечного керування транспортним засобом. Треба пам'ятати, що при недостатній видимості правила дорожнього руху забороняють обгін, зупинку на дорозі поза населеними пунктами, рух заднім ходом, а водій повинен увімкнути фари ближнього або дальнього світла свого транспортного засобу чи протитуманні фари.

Недостатньою видимістю вважається:

Перейти до запитання
Где написано что антифриз на основе этиленгликоля???

Чи є антифриз отруйною речовиною?

Перейти до запитання
Сейчас в любом магазине есть как ядовитые так и неядовитые антифризы. В вопросе нет утверждения что антифризы именно на основе этиленгликоля! Сейчас в любом магазине есть антифризы G13 на основе пропиленгликоля и глицерина, которые никак не ядовиты и нетоксичны. Этиленгликолевые антифризы это "старые" антифризы G11, G12, G12+, G12++. Так что вопрос абсолютно некорректный.

Чи є антифриз отруйною речовиною?

Перейти до запитання
Транспортні засоби метрополітену не відносяться до маршрутних транспортних засобів, оскільки правила дорожнього руху для нього не писані, він не бере участі в дорожньому русі.

До маршрутних транспортних засобів (транспортних засобів загального користування) належать:

Перейти до запитання
маршрутні транспортні засоби (транспортні засоби загального користування) — автобуси, мікроавтобуси, тролейбуси, трамваї і таксі, що рухаються за встановленими маршрутами та мають визначені місця на дорозі для посадки (висадки) пасажирів. В деяких ситуаціях правила дорожнього руху надають виключення для маршрутних транспортних засобів і надають їм додаткові переваги, які повинні дотримуватися водії інших транспортних засобів.

До маршрутних транспортних засобів (транспортних засобів загального користування) належать:

Перейти до запитання
Згідно терміну, вимушена зупинка — припинення руху транспортного засобу через його технічну несправність чи небезпеку, яка спричинена вантажем, який перевозиться, станом учасника дорожнього руху, появою перешкоди для руху. Вимушена зупинка - це зупинка, яка викликана надзвичайними ситуаціями, не дозволяючи ми продовжити подальший рух. До числа таких обставин відносяться:
- технічна несправність транспортного засобу (вихід з ладу певних вузлів та агрегатів транспортного засобу)
- стан вантажу який перевозиться транспортним засобом
- виникнення певних перешкод на дорозі (пошкодження дорожнього покриття, поява тварин на проїзній частині, і таке інше...)
- стан учасника дорожнього руху (стан здоров'я водія, пасажира, пішохода).

В якому з перелічених випадків водій здійснив вимушену зупинку?

Перейти до запитання
велосипедна доріжка — доріжка з покриттям поза межами проїзної частини вулиці та/або дороги, розташована окремо чи суміжно з тротуаром або пішохідною доріжкою, що призначена для руху на велосипедах, і позначена дорожнім знаком 4.14 "Доріжка для велосипедистів" та горизонтальною розміткою 1.36. Знак 1.34 встановлюється перед ділянкою дороги, на якій можлива поява велосипедистів, або місце перехрещення з велосипедною доріжкою поза перехрестям.
Знак 3.8 забороняє рух на велосипедах.

Велосипедною доріжкою вважається доріжка з покриттям поза межами проїзної частини вулиці та/або дороги, розташована окремо чи суміжно з тротуаром або пішохідною доріжкою, що призначена для руху на велосипедах, і позначена:

Перейти до запитання
автомобільна дорога, вулиця (дорога) — частина території, в тому числі в населеному пункті, призначена для руху транспортних засобів і пішоходів, з усіма розташованими на ній спорудами (мостами, шляхопроводами, естакадами, надземними і підземними пішохідними переходами) та засобами організації дорожнього руху, і обмежена по ширині зовнішнім краєм тротуарів чи краєм смуги відводу. Цей термін включає також спеціально побудовані тимчасові дороги, крім довільно накатаних доріг (колій).
Також слід пам'ятати, що дорога складається з основних таких елементів:
- проїзної частини
- розділювальна смуги
- смуг руху
- країв проїзної частини
- тротуарів або узбіч

Автомобільна дорога, вулиця (дорога) — це частина території, в тому числі в населеному пункті, призначена для руху:

Перейти до запитання
автомобільна дорога, вулиця (дорога) — частина території, в тому числі в населеному пункті, призначена для руху транспортних засобів і пішоходів, з усіма розташованими на ній спорудами (мостами, шляхопроводами, естакадами, надземними і підземними пішохідними переходами) та засобами організації дорожнього руху, і обмежена по ширині зовнішнім краєм тротуарів чи краєм смуги відводу. Цей термін включає також спеціально побудовані тимчасові дороги, крім довільно накатаних доріг (колій). Автомобільні дороги поділяються на чотири види:
- автомобільні дороги загального користування
-вулиці та дороги населених пунктів
-відомчі технологічні дороги
-автомобільні дороги на приватних територіях. У кожної дороги є власник, який несе відповідальність, в тому числі і кримінальну, за її стан і вимогам безпеки дорожнього руху.

Автомобільна дорога, вулиця (дорога) — це частина території, в тому числі в населеному пункті, призначена для руху:

Перейти до запитання
Тарасенко Богдан Юрійович
Ви не помиляєтесь! Фраза "вид транспортного засобу" там відсутня! Плутають з табличками 7.5. ..

Зображені таблички, що встановлюються з відповідними дорожніми знаками, вказують:

Перейти до запитання
Якщо перехрещуються дві дороги без покриття (грунтові) то порядок проїзду таких ділянок визначається за допомогою правила рівнозначних доріг (перешкоди праворуч) Як це розуміти? Перевагу в русі на перехресті має транспортний засіб, що наближаються з правої сторони. Ця вимога актуальна на території автостоянки, автозаправної станції, дворових територіях, будівельних майданчиках і.т.д. Геомертичні параметри дороги (її ширина) не мають значення та нічого не змінюють. Автомобіль синього кольору повинен поступитись правом першочергового проїзду.

Як роз'їдуться транспортні засоби на лісовій дорозі?

Перейти до запитання
Умови недостатньої видимості наступають при вимості менше 300 метрів в сутінках, умовах туману дощу, снугопаду. Це погодний фактор, який впливає на безпеку руху, адже туман може обмежувати видимість часом буквально до кількох метрів, причому це може статися несподівано. Підступність цього виду опадів диктує спеціальні правила їзди в тумані, головне з яких - розумна швидкість. Якщо на дорозі зустрівся туман, потрібно бути готовим до того, що він може несподівано змінити свою густину, скоротивши видимість. На туман впливає рельєф місцевості: зазвичай він затримується в низинах, ярах, долинах річок. Рухатись в тумані, потрібно тримати швидкість, достатню для того, щоб зупинити машину з появою попереду іншого транспортного засобу. Нехтуючи цим застереженням часто не вистачає часу для зупинки машини у разі виявлення на своїй смузі транспорту, що повільно рухається або стоїть, або просто машини з несправними задніми ліхтарями. Якщо машина обладнана задніми протитуманними ліхтарями, слід обов'язково використовувати цей засіб безпеки. Автомобіль швидше помітять ніж зі звичайними габаритними задніми вогнями. Ураховуючи ці особливості ПДР забороняють в такі погодні умови використовувати рух заднім ходом. Крім цього автомобіль знаходиться біля перехрестя.

Чи дозволено автомобілю рух заднім ходом у даному місці в умовах недостатньої видимості?

Перейти до запитання
Вказує, це те що зображено на малюнкові, а означає, позначає чи зазначає це значення таблички. Лексичне визначення цих слів я викладав вище. Ніякого слова в слово і близько нема! Про "вид транспортного засобу" взагалі не згадується.

Зображені таблички, що встановлюються з відповідними дорожніми знаками, вказують:

Перейти до запитання
Вот именно, что на перекрестках очень часто есть ж/д переезды! И наличие знака стоп не обязывает уступать дорогу транспортным средствам которые движутся по дороге которая примыкает за ж/д переездом, т.к. на ней стоит знак уступить дорогу. Таких примеров даже у меня в городе масса. Для того чтобы это утверждение было справедливым нужно добавить " если на перекрестке нет ж/д переезда".

Який із зображених знаків зобов'язує дати дорогу транспортним засобам, що рухаються по дорозі, яка перетинається, на нерегульованих перехрестях?

Перейти до запитання
Рух заднім ходом, порівняно з рухом уперед, є більш небезпечним. Головним завданням під час руху заднім ходом ПДР встановлюють вимогу не створювати небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху. Якщо це неможливо забезпечити, а вирішувати це має сам водій, необхідно вдатися до допомоги інших осіб. Здавалося б, ну що серйозного може статися при русі автомобіля заднім ходом, якщо при цьому уважно дивитися на всі боки і спостерігати за пішоходами та транспортом? Правильним методом здавати назад є той, при якому водій контролює рух автомобіля по всіх дзеркалах. Цей спосіб забезпечує безпеку, швидкість, практичність і навіть економічність. Але, щоб рухатися таким чином вони повинні бути правильно відрегульовані. В центральне салонне дзеркало повинно потрапляти все заднє скло – так забезпечують себе максимальним оглядом. Бічні дзеркала повинні знаходитися в положенні, при якому лінія горизонту ніби ділить їх рівно навпіл. Забороняється рух транспортних засобів заднім ходом на автомагістралях, дорогах для автомобілів, залізничних переїздах, пішохідних переходах, перехрестях, мостах, шляхопроводах, естакадах, у тунелях, на в’їздах і виїздах з них, а також на ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи недостатньою видимістю. На малюнку показано закруглення дороги, яке позначає Знак 1.1 "Небезпечний поворот праворуч", який попереджає водія про обмежену оглядовість на цій ділянці.

Чи дозволено в даному місці небезпечного повороту рух заднім ходом?

Перейти до запитання
Тунель - це горизонтальна або похила підземна споруда для руху автомобілів трамваїв або поїздів. Про його наявність попереджає
Знак 1.9 . Знак 5.74 Тонель» позначає початок зони, де діє порядок дорожнього руху, встановлений у тунелях коли його довжина більше 1000 метрів. Знак 5.75 "Кінець тунелю" позначає місце, починаючи з якого втрачає дію порядок дорожнього руху, встановлений у тунелях. Під час руху в тунелі незалежно від його освітленості на механічному транспортному засобі повинні бути включені ближнє або дальнє світло фар, габаритні вогні та ліхтар освітлення номерного знака. Допускають використання і далекого світла, але тільки якщо водій гарантовано впевнений, що не засліпить інших учасників руху.
Під час руху на легковому автомобілі слід дотримуватись такої дистанції між транспортними засобами, щоб час, що витрачається на подолання цієї дистанції, становив за нормальних умов не менше двох секунд. При проїзді тунелю необхідно суворо дотримуватися дорожніх знаків та покажчиків, встановлених на в'їзді та в самій споруді, стежити за сигналами та розміткою. Обов'язково дотримуватись швидкісного режиму, вказаного на знаку, що передує в'їзду в тунель. Тунель — це замкнутий простір, а тому у разі ДТП доступ туди аварійно-рятувальних служб пов'язаний із труднощами. Найбільша небезпека чекає на вході та виході з тунелю, коли зір зазнає шоку від різкого перепаду освітленості. Тому перед в'їздом у тунель необхідно заздалегідь увімкнути ближнє світло фар і зняти сонцезахисні окуляри, а виїжджаючи з нього, знову надягнути окуляри або опустити сонцезахисний козирок автомобіля, щоб уникнути засліплення. Перед в'їздом у тунель переконайтеся, що палива в автомобілі достатньо для проїзду. Тунелі бувають досить великої довжини. Найдовший у світі – це Лердальський тунель завдовжки 24,5 км. Одно літра палива для автомобіля буде замало. Перед в'їздом у тунель необхідно увімкнути систему вентиляції автомобіля в режим рециркуляції, щоб уникнути попадання забортного повітря в салон автомобіля. Це необхідно, щоб вихлопні гази, що накопичуються від транспорту, що проїжджає, не потрапили в автомобіль. У разі уповільнення руху в тунелі через пробку або повну зупинку дорожнього потоку необхідно: включити аварійну сигналізацію, щоб сповістити наступний за вами транспорт.
У тунелях забороняється: 1) рух заднім ходом; 2) розворот; 3) обгін; 4)зупинка та стоянка.

Чи дозволено рух заднім ходом у тунелях, якщо неможливо під'їхати до об'єкта іншим способом?

Перейти до запитання
Рух заднім ходом завжди небезпечніший за рух вперед через погіршення оглядовості. При русі автомобіля заднім ходом необхідно уважно дивитися на всі боки і спостерігати за пішоходами, за транспортними засобами що стоять або проїжджають. Перебуваючи за кермом, повернувши голову назад, і маючи за спиною кілька метрів довжини автомобіля, водій перебуває у вразливому положенні, маючи у своєму огляді зони,що не проглядаються. Взагалі не так просто рухатися назад коли доводиться керувати автомобілем, що має свої габарити, інерцію та механічні обмеження. Пунктом 10.10. позначені місця, де заборонено рух заднім ходом, оскільки це буде найбільш небезпечно не тільки для водія. З перерахованих місць рух заднім ходом заборонено на перехрестях, тому що в цьому місці перетинаються траєкторії руху багатьох транспортних засобів. Визначити навіть їх наявність не завжди просто не говорячи за рух задом. На ділянках доріг з обмеженою оглядовістю або недостатньою видимістю у водія немає можливості переконатись у 100% безпеці маневру, що може призвести до ДТП. Відносно шляхопроводів та естакад заборона діє тільки на них, під ними рухатись задом дозволено.

У яких місцях заборонено рух заднім ходом?

Перейти до запитання
Нам запропоновано регульоване перехрестя, на якому здійснюється регулювання дорожнього руху за допомогою світлофора. У світлофорі є присутніми чорні контурні стрілки. Ну, а якщо прийняти це, як описано в тексті питання, то це не що інше, як спрямований світлофор ( контурні стрілки нанесені на усіх трьох сигналах однакові), що регулює рух на цьому перехресті тільки в двох напрямах: прямо або направо. Тобто Поворот наліво і розворот для рух у зворотному напрямі на цьому перехресті недопустимі взагалі. Судячи з ситуації червоний і жовтий сигнали рух забороняє на всіх напрямках, а контурні стрілки вказують на дозволені напрями руху при включенні зеленого сигналу світлофора. Щоб отримати можливість виїхати на перехрестя, водієві залишилося дочекатися включення зеленого сигналу в додатковій секції, тільки і всього. Доповню, що, якщо водій прийняв би для себе рішення з другої смуги здійснити рух прямо, це можливо було б тільки за наявності на першій смузі інших колег по транспортному цеху, інакше буде порушення рядності : коли дорога має для руху нерейкових транспортних засобів дві і більше смуги руху, водій зобов'язаний розташовувати транспортний засіб як можна ближче до правий край проїжджий частина.

Як Вам виконати поворот ліворуч у даній ситуації?

Перейти до запитання
1. Да, всё верно.
2. Нет, немного не так.
Дорожный Знак 2.3 должен устанавливаться перед каждым перекрёстком, чтобы водителям было понятно, на какой он дороге будет, когда будет проезжать данный перекрёсток. Если же перед перекрёстком нет знаков приоритета, то такой перекрёсток будет считаться равнозначным.
На фото наглядный пример, когда перед каждым перекрёстком установлен такой дорожный знак. А вот там, где дальше виден пешеходный переход и разметка "зебра", там уже главная дорога меняет направление, о чём нас информирует Табличка 7.8 , а чуть раньше, как раз там, где находится белый автомобиль, установлен Знак 2.4 , который информирует о том, что всё, главная дорога закончилась, и теперь нам придётся уступать дорогу, как того требует следующий знак.

Розділ ПДР «‎Знаки пріоритету»‎ - Пункт 2.3 «Головна дорога».

Перейти до пункту
Для відповіді це питання необхідно вивчити пункт 10.10 де перелічені місця, де рух заднім ходом заборонено. З перерахованого тут зазначено лише два місця це безпосередньо пішохідні переходи (межами якого є встановлений Знак 5.38.1 , Знак 5.38.2 , нанесена відповідна дорожня Разметка 1.14.1 Разметка 1.14.2 , пішохідні світлофори) та залізничні переїзди без шлагбаума межами, якого є місце встановлення дорожнього Знак 1.29 Одноколійна залізниця , або Знак 1.30 Багатоколійна залізниця. Знаки встановлюють на в'їзді та виїзді з переїзду. Коли переїзд оснащено шлагбаумами то вони позначають його межі . При русі задом заїзд за зазначені межі заборонено.

Де заборонено рух заднім ходом?

Перейти до запитання
Бачу в цих коментах два протилежних трактування зони дії знаку:
Знайшов в Інтернеті два протилежних трактування зони дії знаку Знак 2.3 :
1. Знак діє на кожному перехресті окремо. Відповідно, якщо на одному перехресті був знак, а на наступному його немає (як й інших знаків пріоритету) - таке перехрестя є рівнозначним
2. Знак діє до появи знаку Знак 2.4 . Тобто, він діятиме на всіх наступних перехрестях, навіть якщо там не стоїть Знак 2.3 , аж до скасування
Я припустив наступне: Варіант 1 (Знак діє на кожному перехресті окремо) діє тільки в населених пунктах, а Варіант 2 (Знак діє до появи знаку Знак 2.4 ) - тільки поза населеними пунктами.
Але не знаходжу в ПДР підтвердження цієї теорії. Хтось може розповісти детальніше?

Розділ ПДР «‎Знаки пріоритету»‎ - Пункт 2.3 «Головна дорога».

Перейти до пункту
Автомагістраль дорога яку позначає Знак 5.1 та на якій дозволено рух на великій швидкості до 130 км/год. Дорогу для автомобілів позначає Знак 5.3 . Вона трішки нижча за класом на ній швидкість також не мала до 110 км/год. Тому будь які не передбачені маневри на таких дорогах можуть привести до великих неприємностей. На таких дорогах є чимало обмежень. Одне з них заборона на рух транспортного засобу заднім ходом. Причиною такої заборони є висока ймовірність виникнення ДТП з причини руху на великій швидкості близько один від одного, що може привести до того, що водій просто не встигає зреагувати на рух опонента заднім ходом на даній ділянці дороги.

Чи дозволено рух заднім ходом на автомагістралях і дорогах для автомобілів?

Перейти до запитання
Рух заднім ходом на дорозі з одностороннім рухом нічим не відрізняється від заднього ходу на дорозі з двостороннім рухом. В обох випадках рухаємось в сторону транспортних засобів які зближуються з нами. Це небезпечно виконувати неконтрольовано. Під час руху транспортного засобу заднім ходом водій не повинен створювати небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху. Для забезпечення безпеки руху він у разі потреби повинен звернутися за допомогою до інших осіб. Дозволяється рух заднім ходом на дорогах з одностороннім рухом за умови дотримання цих вимог. В цьому пункті ПДР є продовження (та неможливості під’їхати до об’єкта іншим чином). Як це визначити можливо чи неможливо? Це завдання водію яке не завжди вирішити просто. До прикладу незнайома ділянка в незнайомому місті, недосвідчений водій. Інколи проїхавши потрібний заїзд необхідно рухатись лишній не один кілометр. Місцевим значно легше, в цьому питанні, так як вони знають особливості руху. Ще важливо пам'ятати про заборону рух заднім ходом по перехрестю.

У якому випадку дозволено рух заднім ходом на дорогах з одностороннім рухом?

Перейти до запитання
Дорожный Знак 2.4 устанавливают для того, чтобы проинформировать участников дорожного движения, что они приближаются к месту, где отменяется преимущественное право водителей на первоочередное движение. То есть приближаясь к таким местам, водители обязаны снизить скорость движения своего транспортного средства, а также принять все меры для обеспечения безопасности дорожного движения.

Розділ ПДР «‎Знаки пріоритету»‎ - Пункт 2.3 «Головна дорога».

Перейти до пункту
Рух заднім ходом має певні особливості, що зумовлені незручністю спостереження за дорогою та обмеженою оглядовістю. Під час маневрування заднім ходом водій повинен особисто переконатись у відсутності перешкод і уважно стежити за дорогою використовуючи вікна, дзеркала, а іноді й відкривання дверей. Бажано подавати якісь попереджувальні сигнали для привертання до себе уваги. Контролювати положення не тільки задніх точок автомобіля а й передніх. Стежити за інтервалом між автомобілем та іншими об’єктами. Якщо водій не має можливості самостійно забезпечити безпечний рух заднім ходом він зобов’язаний звернутись за допомогою до інших осіб які в цьому розуміються. Головне – не поспішати, навіть за умови правильного налаштування дзеркал, наявності парктроніка та камери заднього виду, можуть залишатися невидимі зони.

Що в разі потреби повинен зробити водій для забезпечення безпеки дорожнього руху під час руху заднім ходом на транспортному засобі?

Перейти до запитання
Рух заднім ходом, порівняно з рухом уперед, є більш небезпечним. Я, наприклад, від своїх учнів вимагаю постійного контролю за дорожньою обстановкою, за її зміною. Адже ситуація може змінитися миттєво, а оглядовість під час руху заднім ходом завжди погіршується. На початковому етапі навчання часто можна зустріти таке, коли учень під час руху назад постійно дивиться вперед, не звертаючи уваги, що робиться ззаду. Напевно, сподіваючись на допомогу інструктора. Щодо вимоги включення покажчиків повороту, як попереджувального сигналу, під час руху заднім ходом спірно. Увімкнувши передачу заднього ходу водій автоматично включає ліхтар заднього ходу (білий ліхтар розташований у задній частині автомобіля), який є також попереджувальним сигналом. З іншого боку, відповідно до пункту 9.2. [a] вказівник необхідно увімкнути перед початком руху, але не уточнюється переднім або заднім ходом. Отже завжди. Аварійна сигналізація тут не доречна. Перелік умов за яких необхідно її використовувати викладений у пункті 9.9. [а] де про задній хід прямої згадки немає. Головним завданням під час руху заднім ходом ПДР встановлюють вимогу не створювати небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху. Якщо це неможливо забезпечити, а вирішувати це має сам водій, необхідно вдатися до допомоги інших осіб. Здавалося б, ну що серйозного може статися при русі автомобіля заднім ходом, якщо при цьому уважно дивитися на всі боки і спостерігати за пішоходами, що стоїть і проїжджає транспортом? Але насправді, перебуваючи за кермом, викручуючи неприродно голову назад, і маючи за спиною кілька метрів довжини автомобіля, водій перебуває у вразливому положенні, втрачаючи у своєму огляді великі шматки простору. Крім цього, людина фізіологічно взагалі не пристосована рухатися назад особливо коли ще й доводиться керувати автомобілем, що має свої габарити, інерцію та механічні обмеження. Мало приємного, якщо здаючи назад зачепити інший автомобіль, паркан або пішоходів. Правильним методом здавати назад є той, при якому водій контролює рух автомобіля по всіх дзеркалах. Цей спосіб забезпечує безпеку, швидкість, практичність і навіть економічність. Але, щоб рухатися таким чином вони повинні бути правильно відрегульовані. В центральне салонне дзеркало повинно потрапляти все заднє скло – так забезпечують себе максимальним оглядом. Бічні дзеркала повинні знаходитися в положенні, при якому лінія горизонту ніби ділить їх рівно навпіл.
Перш ніж рушити з місця, подивіться у всі три дзеркала, і постарайтеся об'єктивно оцінити навколишнє оточення. Головне – не поспішати, навіть за умови правильного налаштування дзеркал, наявності парктроніка та камери заднього виду, можуть залишатися невидимі зони.

Яких вимог повинен дотримуватися водій під час руху автомобіля заднім ходом?

Перейти до запитання
Наскільки я розумію, знаки "Головна дорога", "Дай дорогу" і "Стоп" потрібно розглядати окремо для кожного перехрестя. Тобто якщо на попередньому була головна дорога, це не означає, що вона буде і на наступних. Але тоді не розумію, для чого знак "Кінець головної дороги"

Розділ ПДР «‎Знаки пріоритету»‎ - Пункт 2.3 «Головна дорога».

Перейти до пункту
Доволі часто бачу таке, я колись взагалі думав, що завжди на перехрестях так встановлюють їх разом. Але в них немає нічого суперечливого - це означає, що у вас другорядна дорога, але обов'язково зупинитись

Розділ ПДР «‎Знаки пріоритету»‎ - Пункт 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено».

Перейти до пункту
Да, придётся снижать скорость, так как здесь вступает уже п. 2.3. [б] , согласно которому для обеспечения безопасности дорожного движения водитель обязан быть внимательным, следить за дорожной обстановкой, соответственно реагировать на её изменение, следить за правильностью размещения и крепления груза, техническим состоянием транспортного средства и не отвлекаться от управления этим средством в дороге.

Якщо Ви рухаєтесь прямо на зелений сигнал світлофора, чи потрібно Вам зменшити швидкість у даному випадку?

Перейти до запитання
Якщо я їду з дозволеною швидкістю, наприклад 30км/год. Бачу білий автомобіль, який закінчує маневр і розумію, що я ще досить далеко від нього, щоб він міг безпечно його завершити, то навіщо мені при зеленому сигналі світлофора знижувати швидкість? Не коректне запитання. І якби така ситуація булаб на практичному іспиті у сервісному центрі, то зниження швидкості зарахували б за помилку!

Якщо Ви рухаєтесь прямо на зелений сигнал світлофора, чи потрібно Вам зменшити швидкість у даному випадку?

Перейти до запитання
Данный дорожный знак может иметь два варианта, когда его могут применять. Первый - когда расположенные впереди новые дорожные знаки будут установлены на постоянной основе. И второй - когда расположенные впереди новые дорожные знаки будут установлены на временной основе, на время проведения дорожных работ, как вариант.

Зображений дорожній знак позначає:

Перейти до запитання
Даже следовать или детектив будет пешеходом. И как пешеход он должен ожидать транспортное средство на тротуарах, посадочных площадках, а если они отсутствуют, – на обочине, не создавая препятствий для дорожного движения.

Де пішоходи повинні чекати на транспортний засіб?

Перейти до запитання
Paul Hayovy
2022-08-08 15:59:37
Из вас хотят сделать следователя, смиритесь

Зображений дорожній знак позначає:

Перейти до запитання
Paul Hayovy
2022-08-08 15:58:32
То тимчасово змінені чи на постійній основі? Як це може бути: і так, і так?

Зображений дорожній знак позначає:

Перейти до запитання
Paul Hayovy
2022-08-08 15:55:59
Гениальный вопрос как для будущего детектива или следователя но точно не водителя

Де пішоходи повинні чекати на транспортний засіб?

Перейти до запитання
Paul Hayovy
2022-08-08 15:43:37
Написано же "Контроль", то есть вы должны когда едите одной рукой рулить а другой груз поправлять)). Конечно вопрос крайне не корректный, и таких просто огромное множество. Есть ощущение что это спициально делается что бы на экзаменах взятку давали.

Щоб запобігти падінню і волочіння вантажу, травмуванню супроводжуючих осіб або створенню перешкод для дорожнього руху, водій, що перевозить вантаж, зобов'язаний:

Перейти до запитання
Потому что в описании самого дорожного знака сказано, что он разрешает движение только в направлении, указанном стрелкой.

У яких напрямках Вам дозволено рух у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Paul Hayovy
2022-08-08 15:05:02
Спрашивалось куда разрешено движение, а ни что указывает знак, почему нельзя прямо или налево ?

У яких напрямках Вам дозволено рух у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Да, показывает конфигурацию дорог на ближайшем по ходу движения перекрёстке. Для запрета поворота перед таким пересечением дорог будет установлен соответствующий дорожный знак.

Розділ ПДР «‎Попереджувальні знаки»‎ - Пункт 1.23.1, 1.23.2, 1.23.3, 1.23.4 «Прилягання другорядної дороги».

Перейти до пункту
<<
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681
>
>>