Вступ

Наказові знаки легко запам'ятовуються і водієві не важко розпізнати їх на дорозі, так як дана група практично завжди представлена у вигляді синього кола і символів білого кольору. Наказові знаки є четвертою групою і починаються з цифри 4.

Дана група знаків регулює введення чи скасування різних режимів дорожнього руху, а також регламентує напрямок, швидкість та визначає безпосередньо учасників дорожнього руху, на яких діє.

Наказові знаки, як правило, встановлюються в безпосередній близькості перед дорожніми ділянками, де вводиться певний режим дорожнього руху чи місцях, де він скасовується. Знаки, які вводять певні обмеження, встановлюються як на початку зони обмеження, так і наприкінці. Крім того, наказові знаки визначають рух конкретного виду транспорту на дорожній ділянці, де встановлено знак цієї групи, а також крім транспортних засобів, можуть задавати напрямок руху велосипедистам та пішоходам.

Наказові знаки 4.1-4.6 передбачають організацію напрямку руху виключно відповідно до напрямку, заданого на них білими стрілками. Також слід пам'ятати, що деякі наказові знаки не поширюються на маршрутні транспортні засоби. Інші види наказових знаків регулюють напрямок об'їзду перешкоди на певних дорожніх ділянках, круговий рух, вказують на напрямок руху пішоходам та велосипедистам у вигляді позначення велосипедних та пішохідних доріжок, вказують на зону обмеження мінімальної швидкості, а також регулюють напрямок руху транспортних засобів з небезпечними вантажами.

Коментарі •
user-photo
Завантаження