Вступ

Основне призначення заборонних знаків - запровадження чи скасування обмежень на певних відрізках автошляхів. Це третя група знаків, що позначається відповідною цифрою "3". Дізнатися знаки цієї групи можна за круглою формою, білим фоном і яскраво-червоною, добре помітною окантовкою.

Особливістю знаків є те, що вони не завжди поширюються на всі типи транспортних засобів. Деякі види знаків, наприклад, не розповсюджують своє обмеження на маршрутні транспортні засоби, транспортні засоби, що належать громадянам, які обслуговують підприємства або громадян, які проживають або працюють у зоні дії знака.

Заборонні знаки діють на обмеженій ділянці дороги, безпосередньо в місці встановлення і до наступного перехрестя. Але тема заборонних знаків залишається найбільш складною для вивчення і часто є причиною судового розгляду між автомобілістами та поліцією. Причин цьому є чимало.

Заборонних знаків досить багато в порівнянні з іншими дорожніми знаками. І кожен з них - індивідуальний і має власне значення та обмеження. Варто врахувати і їхню високу поширеність, особливо на дорогах всередині населених пунктів. Практично жодне перехрестя не обходиться без знаків подібного типу.

Ще один важливий момент - безліч винятків, через які навіть досвідчений водій із чималим стажем може розгубитися.

Коментарі •
user-photo
Завантаження