Вступ. Азбука правил дорожнього руху або ПДР для всіх.

         

Запрошуємо усіх бажаючих отримати початкові знання по Правилам дорожнього руху України не виходячи з дому.

Вам вони знадобляться коли приймете рішення "Так, я хочу отримати посвідчення водія!". Ці знання можна зразу застосувати   на практиці, перебуваючи на дорожньо вуличній системі, вашого населеного пункту.  Та й просто йдучи по вулиці де б Ви не знаходилися. Ситуаційні задачі по ПДР оточують нас всюди. Базові знання знадобляться вам у кожній автошколі.  Як кажуть викладачі - спочатку потрібно: "поставити базу ПДР", тобто зрозуміти та вивчити незмінні основи ПДР. В цьому ми вам допоможемо: будемо разом з кожним до отримання вами запланованого результату.


                             Шановні кандидати у водії!  Радий Вас бачити.

        Якщо Ви не знаєте сучасних прийомів опанування знань Ви у майбутньому потрапите  у "пастку" прогалин знань - тобто тести Сервісного Центру МВС на отримання посвідчення водія "не получається" скласти - 3 помилки та більше".  Ви  витратите набагато  більше часу та грошей ("попадаєте  на бабки"). Але  не це страшно! Мудрі кажуть: "Дякую, Боже, що взяв грошима". Головне - якщо Ви під час навчання в автошколі  не підготуєте себе до впевненої поведінки на дорозі.  Знайте, що справжні ДТП трапляються не тільки по телевізору чи кіно. Учасники в них справжні, люди, за якими стоять сім'ї, діти,  батьки....  Справжнє ДТП це не тільки зойк та слова: "Я так злякалася!". Не будемо на першому знайомстві про сумне....

        Тому "Автошкола НОВА" стає справжнім другом в опануванні майстерності керування автомобілем. Ми проповідуємо філософію - навчання протягом усього життя.  Ми беремо на себе обов'язок: не обманювати курсанта про рівень його справжніх знань та практичних навичок. Ми кажемо: знаєш - розкажеш, вмієш - покажеш: змійка переднім ходом, змійка заднім ходом, контр-аварійна підготовка та ін. У нас навчання з любов'ю. Хвилювання, страх, невпевненість Вашу беруть на себе наші викладачі та інструктори практичного керування. Як дитина заспокоюється на руках матері так і курсант у нашій присутності опановує та контролює свої емоції. Ми разом - в одному салоні автомобіля. Спокійний впевнений інструктор - це гарантія запланованих результатів наших курсантів !

                                              Це був вступ. Гайда на заняття.

Вимоги до курсантів.

1. Перед заняттям - 8 годин нічного неперервного сну.

2. Не вживати алкогольних напоїв, наркотиків та іншого дурману.

3. Не курити зовсім або хоч.... ( бажано 1 годину перед заняттям).


Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся.

Китайська мудрість.

"З нами тяжко перші 1000 км, але все зрозуміло з першої зустрічі."

Коментарі •
user-photo
Завантаження