Вступ

Шановний курсанте!

Вітаємо Вас на новому курсі, який допоможе підготуватися до практичної частини складання іспиту на отримання водійського посвідчення в м. Києві.

Ми подбали про те, щоб надати максимум інформації та охопити всі аспекти іспиту на право керування транспортним засобом.

У першій частині курсу на Вас чекає загальна інформація про складання іспиту. Тут коротко описані процедура й умови проходження внутрішнього іспиту в автошколі та офіційного — в ТСЦ.

У другій частині курсу йтиметься про те, які вправи на майданчику (автодромі) для водіння чекають на Вас і як правильно їх виконувати, оскільки перший етап іспиту проходить саме на майданчику.

Далі в основному блоці курсу розібрано всі можливі маршрути, за якими приймаються практичні іспити в місті. Для закріплення переглянутого матеріалу всі частини курсу забезпечені контрольними запитаннями по конкретній ділянці маршруту.

Після проходження всього курсу в фінальному тестуванні будуть представлені запитання загального плану, що стосуються аспектів практичного керування автомобілем.


Ми впевнені, що Ви вмієте і знаєте як вчитися. Однак спробуємо дати кілька порад:

1. Ознайомтеся із загальною інформацією про складання практичного іспиту. Виділіть для себе головне (рівень своєї підготовки, потреба у додаткових заняттях) і підготуйте все необхідне (паспорт, квитанції про обов’язкові платежі).

2. Ретельно пропрацюйте розділ з інформацією про складання іспиту на майданчику (автодромі). Адже не склавши «майданчик» — до «міста» не допустять.

3. В основному блоці з маршрутами уважно подивіться кожне відео 2—3 рази, повністю і без зупинок. Вслухуйтеся в коментарі викладача.

4. Починайте повний аналіз. Покладіть біля себе блокнот і ручку. У будь-який момент натискайте на паузу, щоб записати важливі моменти або цікаві особливості маршруту (наприклад: рухаюся тільки по правій смузі, якщо вона вільна; завжди пригальмовую перед пішохідними переходами тощо).

5. Відповідайте на контрольні запитання. Якщо в будь-якому з них допустили помилку, необхідно повернутися і ще раз уважно подивитися відео.

6. Залишайте свої запитання в системі коментування під кожною частиною курсу. Ми радо допоможемо знайти відповіді або роз’яснимо те, що залишилося незрозумілим!

7. Напередодні іспиту ще раз уважно пройдіть увесь курс.

Наша мета — передати знання та максимально точно й ефективно підготувати майбутніх автомобілістів до складання практичного іспиту. Коли Ви сядете в автомобіль до інспектора, щоб показати все, на що здатні, то будете повністю готові.

Отже, почнемо! Тисніть «Продовжити».

Коментарі •
user-photo
Завантаження