Вступ

Одними з основних засобів регулювання дорожнього руху є – дорожні знаки.

Дорожні знаки мають перевагу перед дорожньою розміткою і можуть бути постійними, тимчасовими та із змінною інформацією. Тимчасові дорожні знаки розміщуються на переносних пристроях, дорожньому обладнанні або закріплюються на щиті з фоном жовтого кольору і мають перевагу перед постійними дорожніми знаками.Дорожні знаки застосовуються відповідно до Правил дорожнього руху і повинні відповідати вимогам національного стандарту ДСТУ 4100-2014. ЗНАКИ ДОРОЖНІ. Загальні технічні умови. Правила застосування.

Дорожні знаки повинні розміщуватися таким чином, щоб їх було добре видно всім учасникам дорожнього руху як у світлу, так і в темну пору доби. При цьому дорожні знаки не повинні бути закриті повністю або частково від учасників дорожнього руху будь-якими перешкодами. Дорожні знаки повинні бути видимими на відстані не менш як 100 м за напрямком руху та розміщеними не вище 6 м над рівнем проїзної частини. Дорожні знаки встановлюються обабіч дороги на тій стороні, що відповідає напрямку руху. 


Якщо дорога має більше ніж одну проїзну частину для руху в одному напрямку, установлений обабіч дороги відповідного напрямку дорожній знак дублюється на розділювальній смузі,


над проїзною частиною бо на протилежному боці дороги (у разі, коли для руху в зустрічному напрямку є не більше ніж дві смуги).


Дорожні знаки розміщуються таким чином, щоб інформацію, яку вони передають, могли сприймати саме ті учасники руху, для яких вона призначена.

Коментарі •
user-photo
Завантаження