Вступ

Шановний курсанте!


Вітаємо Вас на новому курсі, який допоможе підготуватися до практичної частини складання іспиту на отримання водійського посвідчення в м. Одеса.


Ми подбали про те, щоб надати максимум інформації та охопити всі аспекти іспиту на право керування транспортним засобом.

У першій частині курсу на Вас чекає загальна інформація про складання іспиту. Тут коротко описані процедура й умови проходження внутрішнього іспиту в автошколі та офіційного — в ТСЦ.

У другій частині курсу йтиметься про те, які вправи на майданчику (автодромі) для водіння чекають на Вас і як правильно їх виконувати, оскільки перший етап іспиту проходить саме на майданчику.

Основний блок курсу складається з трьох частин. Ми навмисно розбили весь маршрут на частини, аби Вам було комфортніше переглядати відеоролики невеликого обсягу. 

Після кожної частини курсу на Вас чекають контрольні запитання, для закріплення переглянутого матеріалу. Після проходження всього курсу в фінальному тестуванні будуть представлені запитання загального плану, що стосуються аспектів практичного керування автомобілем.

Ми впевнені, що Ви вмієте і знаєте як вчитися. Втім спробуємо дати кілька порад: 

1. Ознайомтеся із загальною інформацією про складання практичного іспиту. Виділіть для себе головне (рівень своєї підготовки, потреба у додаткових заняттях) і підготуйте все необхідне (паспорт, квитанції про обов’язкові платежі).

2. Ретельно пропрацюйте розділ з інформацією про складання іспиту на майданчику (автодромі). Адже не склавши «майданчик» — до «міста» не допустять.

3. В основному блоці з маршрутами уважно подивіться кожне відео 2—3 рази, повністю і без зупинок. Вслухуйтеся в коментарі викладача.

4. Починайте повний аналіз. Покладіть біля себе блокнот і ручку. У будь-який момент натискайте на паузу, щоб записати важливі моменти або цікаві особливості маршруту (наприклад: рухаюся тільки по правій смузі, якщо вона вільна; завжди пригальмовую перед пішохідними переходами тощо).

5. Відповідайте на контрольні запитання. Якщо в будь-якому з них допустили помилку, необхідно повернутися і ще раз уважно подивитися відео.

6. Залишайте свої запитання в системі коментування під кожною частиною курсу. Ми радо допоможемо знайти відповіді або роз’яснимо те, що залишилося незрозумілим!

7. Напередодні іспиту ще раз уважно пройдіть увесь курс.

Наша мета — передати знання та максимально точно й ефективно підготувати майбутніх автомобілістів до складання практичного іспиту. Коли Ви сядете в автомобіль до інспектора, щоб показати все, на що здатні, то будете повністю готові.

Отже, почнемо! Тисніть «Продовжити».

Коментарі •
user-photo
Завантаження