Вступ

     Вітаю Вас! 

   Зупинка та стоянка є невід'ємною складовою дорожнього руху. Не правильно вибране місце, може створити перешкоду для руху інших учасників, аварійну ситуацію. І не приємним моментом для водія завжди є отримання штрафу, за зупинку чи стоянку в недозволеному місці. 

    Взагалі тема "Зупинка і стоянка" не така вже складна. І Ви в цьому переконаєтеся!:wink:

   Маю надію, що матеріал даного курсу дасть можливість доповнити знання, комусь слугуватиме для повторення, а комусь і стане початковою точкою в розумінні даної теми.

    Процес навчання дуже простий. Матеріал структурований, що дає можливість краще систематизувати знання,  а тестовий контроль* в кінці розділів  - перевірити свої знання. 

    * тестовий контроль зараховується і Ви можете перейти до вивчення наступного розділу, якщо правильно дали відповідь на всі питання тесту! Якщо не вдалося скласти тест не засмучуйтесь - можна повернутися до вивчення теорії знову і після цього  повторно пройти тестування:+1:.

    В курсі Ви може зустріти  такі позначення: Знак 3.34 або Разметка 1.1 - просто наведіть на нього курсор і можна прочитати назву знака або розмітки і їхні значення.

Також курс містить дуже багато зображень, які дають змогу краще запам'ятати матеріал.

   Що потрібно для успішного закінчення курсу:

  1. Вивчати теорію.
  2. Проходити проміжний тестовий контроль.
  3. Успішно скласти фінальне тестування.

   Не забувайте, що в  кінці кожного розділу є система коментування, де ви можете завжди задати питання.   

  Тож бажаю успіхів у навчанні!