Вступ

Вітаю! Дякую, що обрали наш курс «Алгоритм проїзду перехрестя».

Будьмо знайомі! Мене звати Олександр Зєрщиков. Я викладач правил дорожнього руху, інструктор з практичного навчання, тренер для екзаменаторів сервісних центрів МВС, а також керівник робочої групи з розробки тестових запитань, на які Ви шукатимете відповіді під час складання іспитів для отримання посвідчення водія.

Моє завдання — зробити навчання цікавим, динамічним і захоплюючим, перетворити сухі терміни на цікаві запитання і зрозумілі пояснення, поєднати теоретичний матеріал із практичним застосуванням.

Курс складається з кількох частин (кроків). Кожен крок — це сукупність знань, які необхідні для проїзду перехрестя і, зокрема, формування необхідних навичок. Якщо у відео Ви бачите запитання, поставте його на паузу та спробуйте записати власну відповідь на нього в блокноті.Я впевнений, що Ви вмієте і знаєте, як вчитися. Але я все ж таки спробую дати кілька порад:

1) Будьте тут і зараз! Під час занять вимкніть телефон і зосередьтеся на навчанні. Слухайте, пишіть, запам’ятовуйте!

2) Покладіть біля себе Правила дорожнього руху, блокнот і ручку. В будь-який момент натискайте на паузу, щоб знайти потрібний пункт ПДР або записати цікаве рішення чи власні думки й відповіді. Записуйте все і всюди, цінуйте знання! Записане залишається, а почуте — забувається!

3) Надсилайте нам свої запитання. Ми радо допоможемо відшукати відповіді!Якщо Вам сподобався наш курс і Ви бажаєте прослухати додаткові відеолекції як його продовження (або з нових тем), ставте вподобайки на YouTube. Рекомендуйте цей курс друзям — допомагайте нам у поширенні якісного навчання!


Бажаємо успіхів на шляху до усвідомленого водія!
Коментарі •
user-photo