Яким із розпізнавальних знаків позначається автобус або мікроавтобус під час перевезення організованих груп дітей?

Допомога Експерта

Розберемо докладний опис кожного з представлених розпізнавальних знаків, згідно з пунктом 30.3 ПДР:

1 — відповідає попереджувальному (не розпізнавальному!) знаку 1.33: «Знак 1.33 «Діти» встановлюється перед ділянкою дороги, на якій можлива поява дітей з території дитячого закладу (дошкільний заклад, школа, оздоровчий табір тощо), що прилягає безпосередньо до дороги.

Знак установлюється поза населеними пунктами на відстані 150—300 м, у населених пунктах — на відстані 50—100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак установлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1.

У населених пунктах і поза населеними пунктами знак повторюється. Наступний знак установлюється на відстані щонайменше 50 м до початку небезпечної ділянки».

2 — відповідає підпункту «є» пункту 30.3: «Колона» — квадрат жовтого кольору з каймою червоного кольору, в який вписано літеру «К» чорного кольору (сторона квадрата — не менш як 250 мм, ширина кайми — 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, що рухаються в колоні».

3 — відповідає підпункту «в» пункту 30.3: «Діти» — квадрат жовтого кольору з каймою червоного кольору і чорним зображенням символу дорожнього знака 1.33 «Діти» (сторона квадрата — не менш як 250 мм, кайма — 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, що перевозять організовані групи дітей».

Стає зрозумілим, що правильною відповіддю необхідно вибрати третю, яка відповідає розпізнавальному знаку «Діти».

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo