У якому випадку з уповноваженими підрозділами Національної поліції варто узгодити умови і порядок руху колони транспортних засобів?

Допомога Експерта

З пункту 1.10 нагадаємо значення терміна «колона транспортних засобів», згідно з ПДР:

«Колона транспортних засобів — організована група з трьох і більше транспортних засобів, які спільно рухаються в одному напрямку безпосередньо один за одним з постійно увімкненим ближнім світлом фар».

Пункт 32.1 стосується цього питання, згідно з ПДР:

«З органами Національної поліції узгоджуються:

a) розміщення в смугах відведення автомобільних доріг або червоних лініях міських вулиць і доріг та їхніх штучних спорудах кіосків, павільйонів, рекламоносіїв, пересувних торговельних пунктів, а також на прилеглих територіях, будинках, спорудах — адміністративних приміщень підприємств, установ та організацій;

б) умови і порядок руху колон у складі більш як п’яти механічних транспортних засобів;

в) порядок буксирування двох і більше транспортних засобів;

г) (виключено з ПДР на підставі Постанови КМУ № 660 від 30.08.2017).

З органами Національної поліції узгоджуються також інші питання забезпечення безпеки дорожнього руху, передбачені законодавчими актами».

Стає зрозумілим, що відповідь 2 збігається із зазначеним у підпункті «б» пункту 32.1, вона і буде правильною.

Порадьтеся з друзями: