З якого віку дозволено навчатися водінню мотоцикла?

Допомога Експерта

Нагадаємо значення терміна «мотоцикл» з пункту 1.10, згідно з ПДР:

«Мотоцикл — двоколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом чи без нього, що має двигун з робочим об’ємом 50 куб. см і більше. До мотоциклів прирівнюються моторолери, мотоколяски, триколісні та інші механічні транспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кг».

Звернемося до пункту 24.2, згідно з ПДР:

«Особам, які навчаються водінню автомобіля, має бути не менше 16 років, а мотоцикла чи мопеда — 14 років. Такі особи зобов’язані мати при собі документ, що засвідчує їх вік».

Як бачимо, правильною відповіддю слід вибрати першу.

Порадьтеся з друзями: