За яких умов повинне здійснюватися буксирування транспортних засобів?

Допомога Експерта

Нагадаємо значення терміна «буксирування», згідно з пунктом 1.10 ПДР:

«Буксирування — переміщення одним транспортним засобом іншого транспортного засобу, яке не належить до експлуатації автопоїздів (транспортних составів), на жорсткому чи гнучкому зчепленні або способом часткового навантаження на платформу чи на спеціальне опорне пристосування».

Розберемо докладніше пункт 23.1, згідно з ПДР:

«Буксирування має виконуватися механічним транспортним засобом без причепа і з технічно справними зчіпними пристроями як у транспортного засобу, який буксирується, так і у транспортного засобу, що буксирує.

Запуск двигуна із застосуванням жорсткого або гнучкого зчеплення має виконуватися згідно з вимогами цього розділу.

Дозволяється буксирування одного механічного транспортного засобу лише з одним причепом».

Очевидно, що третій варіант відповіді буде правильним.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo