Чи дозволене перевезення вантажу, якщо його маса і розподіл навантаження на осі перевищують величини, визначені технічною характеристикою даного транспортного засобу?

Допомога Експерта

Пункт 22.1 допоможе відповісти на це запитання, згідно з ПДР:

«Маса вантажу, що перевозиться, і розподіл навантаження на осі не мають перевищувати величин, визначених технічною характеристикою цього транспортного засобу».

Таким чином, правильною відповіддю буде перша.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo