Чи дозволено водіям маршрутних транспортних засобів перевозити пасажирів і вантажі в кабіні, відокремленій від салону?

Пункти ПДР

Пункт 21.2 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: