Де водіям транспортних засобів дозволено перетинати залізничні колії?

Допомога Експерта

Згадаємо, що означає термін «залізничний переїзд». Він наведений у пункті 1.10, згідно з ПДР:

«Залізничний переїзд — перехрещення дороги із залізничними коліями на одному рівні».

Це запитання стосується пункту 20.1, згідно з ПДР:

«Водії транспортних засобів можуть перетинати залізничні колії лише на залізничних переїздах».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде перший.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •