Чи дозволено підключати до задніх протитуманних ліхтарів сигнали гальмування?

Допомога Експерта

Це запитання стосується розділу 19 «Користування зовнішніми світловими приладами», а саме пункту 19.7, згідно з Правилами:

«Забороняється підключати задні протитуманні ліхтарі до сигналів гальмування».

Щоб уникнути дезорієнтації водіїв транспортних засобів, що рухаються ззаду, в разі гальмування транспортного засобу, що їде попереду, забороняється підключати задні протитуманні ліхтарі до сигналів гальмування.

Задні протитуманні ліхтарі (ліхтар) мають бути червоного кольору і можуть входити в комплектацію транспортного засобу як додаткові світлові пристрої.

Однозначно, правильною відповіддю буде друга — заборонено.

Порадьтеся з друзями: