Які зовнішні пристрої повинен ввімкнути водій механічного транспортного засобу при в'їзді в освітлений тунель?

Допомога Експерта

Пункт 19.1 стосується цього запитання, згідно з ПДР:

«У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості незалежно від ступеня освітлення дороги, а також у тунелях на транспортному засобі, що рухається, мають бути ввімкнені такі світлові пристрої:

a) на всіх механічних транспортних засобах — фари ближнього (дальнього) світла;

б) на мопедах (велосипедах) і гужових возах (санях) — фари або ліхтарі;

в) на причепах і буксируваних транспортних засобах — габаритні ліхтарі.

Примітка. В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах дозволяється замість фар ближнього (дальнього) світла ввімкнути протитуманні фари».

Чітко бачимо, що правильною відповіддю буде третя, яка буквально цитує підпункт «а» пункту 19.1.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo