Як ви повинні вчинити в ситуації, коли за пішохідним переходом утворився затор?

Допомога Експерта

Однозначну відповідь на це запитання дасть пункт 18.6, згідно з ПДР:

«Забороняється в’їжджати на пішохідний перехід, якщо за ним утворився затор, який змусить водія зупинитися на цьому переході».

У цій ситуації слід зупинитися перед пішохідним переходом. Правильною відповіддю буде перша.

Порадьтеся з друзями: