Що повинен зробити водій транспортного засобу в разі ввімкнення сигналу світлофора, що дозволяє рух, якщо перед ним перебувають пішоходи, що закінчують перехід проїзної частини?

Допомога Експерта

Чітку відповідь на це запитання знайдемо в пунктах 16.5 і 18.2, згідно з ПДР:

Пункт 16.5. «При подачі сигналу регулювальником або увімкненні сигналу світлофора, що дозволяє рух, водій зобов’язаний дати дорогу транспортним засобам, що завершують рух через перехрестя, а також пішоходам, які закінчують перехід».

Пункт 18.2. «На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створено перешкоду або небезпеку».

Очевидно, що правильною відповіддю потрібно вибрати третю, що повністю задовольняє вимоги вищенаведених пунктів.

Порадьтеся з друзями: