Як повинен вчинити водій у разі ввімкнення сигналу світлофора, що дозволяє рух?

Допомога Експерта

Розберемо пункт 16.5, який стосується цього запитання, згідно з ПДР:

«У разі подачі сигналу регулювальником або увімкнення сигналу світлофора, який дозволяє рух, водій зобов’язаний дати дорогу транспортним засобам, що завершують рух через перехрестя, а також пішоходам, які закінчують перехід».

Нагадаємо, що таке перехрестя вважається регульованим.

Очевидно, що правильною відповіддю буде четвертий варіант, який буквально цитує наведене в пункті вище.

Порадьтеся з друзями: