Чи повинен водій синього автомобіля дати дорогу пішоходам, повертаючи праворуч або ліворуч на даному перехресті?

Допомога Експерта

Розглянемо пункт 16.2, який має пряме відношення до цього запитання. Згідно з ПДР:

«На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, що рухаються прямо в попутному напрямку».

Вибір правильного варіанта не складе труднощів — перша відповідь буде правильною.

Порадьтеся з друзями: