Як водій білого автомобіля, що наближається до перехрестя, повинен проїхати дане перехрестя?

Допомога Експерта

На перехресті бачимо встановлений знак пріоритету і світлофор з вимкненими сигналами, тобто непрацюючий. Перехрестя вважатиметься нерегульованим.

Наведемо опис знака 2.2, згідно з ПДР:

«Знак 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено» забороняє проїзд без зупинки перед розміткою 1.12 (стоп-лінія), а якщо вона відсутня  перед знаком.

Необхідно дати дорогу транспортним засобам, які рухаються по дорозі, що перетинається, а за наявності таблички 7.8 «Напрямок головної дороги» — транспортним засобам, що рухаються по головній дорозі, а також праворуч по рівнозначній дорозі.

Знак установлюється безпосередньо перед перехрестям або вузькою ділянкою дороги. Якщо знак встановлений безпосередньо перед перехрестям, то йому має передувати знак 2.1 «Дати дорогу» з додатковою табличкою 7.1.2 «Відстань до об’єкта».

Якщо знак установлений перед залізничним переїздом, який не охороняється та не обладнаний світлофорною сигналізацією, водій повинен зупинитися перед стоп-лінією, а за її відсутності — перед цим знаком.

Знак має встановлюватися в місці, з якого для водія зупиненого транспортного засобу забезпечена видимість транспортних засобів, які рухаються по дорозі, що перетинається».

Як бачимо, правильні дії водія при проїзді цього перехрестя описані в другому варіанті відповіді.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo