Чи дозволена стоянка в місцях, де Правилами дорожнього руху забороняється зупинка транспортних засобів?

Допомога Експерта

Це запитання стосується пункту 15.10, а саме підпункту «а», згідно з ПДР:

«Стоянка забороняється:

a) в місцях, де заборонено зупинку».

Очевидно, що правильною відповіддю буде перша — заборонено.

Порадьтеся з друзями: