Вам дозволений розворот по траєкторії Б, тому що:

Допомога Експерта

На малюнку бачимо, що водій має намір розвернутися. Трамвайна колія попутного напрямку в цій ситуації розташована на одному рівні з проїзною частиною.

Для відповіді на запитання слід звернутися до пункту 11.8, згідно з ПДР:

«По трамвайній колії попутного напрямку, розташованій на одному рівні з проїзною частиною для нерейкових транспортних засобів, дозволяється рух за умови, що це не заборонено дорожніми знаками або дорожньою розміткою, а також під час випередження, об’їзду, коли ширини проїзної частини недостатньо для виконання об’їзду без виїзду на трамвайну колію.

На перехресті дозволяється виїжджати на трамвайну колію попутного напрямку в тих самих випадках, але за умови відсутності перед перехрестям дорожніх знаків 5.16 «Напрямки руху по смугах», 5.17.1, 5.17.2 «Напрямок руху по смугах», 5.18 «Напрямок руху по смузі», 5.19 «Використання смуги руху».

Поворот ліворуч або розворот мають виконуватися з трамвайної колії попутного напрямку, розташованої на одному рівні з проїзною частиною для нерейкових транспортних засобів, якщо інший порядок руху не передбачено дорожніми знаками 5.16 «Напрямки руху по смугах», 5.18 «Напрямок руху по смузі» або розміткою 1.18.

В усіх випадках не мають створюватися перешкоди для руху трамвая.

Інших дорожніх знаків, які передбачали б інший порядок руху на малюнку, не спостерігаємо, тому правильною відповіддю буде третя, яка буквально цитує вказане в пункті вище, тобто розворот і слід виконувати по траєкторії Б.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo