Початкове навчання водінню транспортного засобу повинно проводитися?:

Допомога Експерта

Пункт 24.4 допоможе відповісти на це запитання, згідно з ПДР:

«Початкове навчання водінню транспортного засобу повинно проводитися на закритих майданчиках, автодромах або у місцях, де відсутні інші учасники дорожнього руху».

Як бачимо, перший варіант відповіді буквально збігається з наведеним вище пунктом і буде правильним.

Порадьтеся з друзями: