Які транспортні засоби дозволено ставити в місцях, позначених дорожніми знаками «Місце для стоянки» або «Зона стоянки», встановленими з такими табличками?

Допомога Експерта

На малюнку зображено таблички до дорожніх знаків. Відповідь на це запитання знайдемо в пункті 15.6, згідно з ПДР:

«Стоянка всіх транспортних засобів у місцях, позначених дорожніми знаками 5.38 «Місце для стоянки», 5.39 «Зона стоянки», встановленими з табличкою 7.6.1 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку», дозволяється на проїзній частині вздовж тротуару, а встановленими з однією з табличок 7.6.2, 7.6.3, 7.6.4, 7.6.5 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку» — легкових автомобілів і мотоциклів тільки так, як показано на табличці».

Також наведемо описи цих табличок, для всіх зображених табличок текст опису аналогічний, згідно з ПДР:

«Табличка 7.6.2, 7.6.3, 7.6.4, 7.6.5 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку» позначає спосіб поставлення легкових автомобілів і мотоциклів на стоянці біля тротуару та її використання. У населених пунктах, де стоянка дозволена на лівому боці вулиці, можуть бути застосовані таблички 7.6.1, 7.6.2, 7.6.3, 7.6.4, 7.6.5 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку» з дзеркальним зображенням символів.

Табличка розміщується безпосередньо під знаками, з якими вона застосовується».

Як бачимо, правильною відповіддю буде п’ята, вона об’єднує варіанти 3 і 4, які відповідають описаному вище, — легкові автомобілі і мотоцикли.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo