Що найчастіше призводить до перекидання причепа.

Допомога Експерта

Маневреність автомобіля з причепом набагато гірша, ніж без причепа. На повороті завжди існує небезпека зіткнення із зустрічним транспортним засобом або з’їзду в кювет, тому що колеса автомобіля і причепа проходять криві з різними радіусами.

При повороті автомобіля з причепом переконуйтеся, що вільного простору досить для проїзду причепа. Виконуючи поворот, враховуйте його довжину і розраховуйте шлях передніх коліс автомобіля, щоб задні колеса причепа не потрапили на смугу зустрічного руху, в кювет або на тротуар.

На поворотах і на слизькій дорозі особливо велика небезпека занесення причепа, складання автомобіля з причепом і перекидання причепа. Тому при проходженні повороту швидкість автомобіля з причепом має бути постійною, зменшувати частоту обертів і гальмувати не можна, виконувати повороти слід плавно, без ривків.

 Логічно міркуючи, стає зрозумілим, що найчастіше до перекидання причепа призводить перевищення безпечної швидкості руху на повороті. Правильним варіантом відповіді буде перший.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo