У якому місці водій червоного автомобіля повинен зупинити транспортний засіб на дорозі за межами населених пунктів?

Допомога Експерта

Питання стосується розділу 15 Правил дорожнього руху «Зупинка і стоянка». Згідно ПДР: 

Пункт 15.1. Зупинка і стоянка транспортних засобів на дорозі повинні здійснюватись у спеціально відведених місцях чи на узбіччі. 

Пункт 15.2 За відсутності спеціально відведених місць чи узбіччя або коли зупинка чи стоянка там неможливі, вони дозволяються біля правого краю проїзної частини (якомога правіше, щоб не перешкоджати іншим учасникам дорожнього руху).

Пункт 15.3 У населених пунктах зупинка і стоянка транс­портних засобів дозволяються на лівому боці дороги, що має по одній смузі для руху в кожному напрямку (без трамвайних колій посередині) і не розділена розміткою 1.1, а також на лівому боці дороги з одностороннім рухом.

Якщо дорога має бульвар або розділювальну смугу, зупинка і стоянка транспортних засобів біля них забороняються.

В даному випадку розглядається рух за межами населеного пункту. Чітко видно, що з правого боку дороги, праворуч від водія є узбіччя, тому зупинитися водій червоного автомобіля повинен тільки на ній. 

Порадьтеся з друзями: