Чи обов'язкове встановлення знака аварійної зупинки у випадку ДТП?

Допомога Експерта

Знайдемо значення терміна «ДТП» з пункту 1.10, згідно з ПДР:

«Дорожньо-транспортна пригода — подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди або завдано матеріальної шкоди».

Звернемося до пункту 9.10, згідно з ПДР:

«Разом з увімкненням аварійної світлової сигналізації слід установити знак аварійної зупинки або миготливий червоний ліхтар на відстані, що забезпечує безпеку дорожнього руху, але не ближче ніж 20 м до транспортного засобу в населених пунктах і 40 м поза ними, у разі:

a) скоєння дорожньо-транспортної пригоди (ДТП);

б) вимушеної зупинки в місцях з обмеженою оглядовістю дороги хоча б в одному напрямку менше 100 м».

Відповідно, правильною відповіддю виберемо другу.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo