Повертаючи ліворуч на даному перехресті, Ви повинні:

Допомога Експерта

Це перехрестя нерегульоване (згідно з пунктом 16.1), тому при його проїзді тут слід керуватися встановленим дорожнім знаком — знаком пріоритету, наведемо його опис, згідно з ПДР:

«Знак 2.3 «Головна дорога» надає право першочергового проїзду нерегульованих перехресть.

Знак установлюється безпосередньо перед перехрестям, а також на початку головної дороги. Знак обов’язково повторюється з табличкою 7.8 «Напрямок головної дороги» перед перехрестям, на якому головна дорога змінює свій напрямок, а також перед перехрестям зі складним плануванням».

Звернемося до пунктів 16.11 і 16.13, згідно з ПДР:

Пункт 16.11. «На перехресті нерівнозначних доріг водій транспортного засобу, що рухається по другорядній дорозі, повинен дати дорогу транспортним засобам, які наближаються до цього перетину проїзних частин по головній дорозі, незалежно від напрямку їх подальшого руху».

Пункт 16.13. «Перед поворотом ліворуч і розворотом водій нерейкового транспортного засобу зобов’язаний дати дорогу трамваю попутного напрямку, а також транспортним засобам, що рухаються по рівнозначній дорозі в зустрічному напрямку прямо або праворуч.

Цим правилом повинні керуватися між собою і водії трамваїв».

У ситуації, яка зображена на малюнку, наш автомобіль зобов’язаний дати дорогу обом транспортним засобам — і червоному автомобілю, і трамваю, бо вони також перебувають на головній дорозі, а наш автомобіль повертає ліворуч. Третій варіант відповіді буде правильним.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo