Чи дозволено водієві різко гальмувати?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 12.9, згідно з ПДР:

«Водієві забороняється:

a) перевищувати максимальну швидкість, визначену технічною характеристикою цього транспортного засобу;

б) перевищувати максимальну швидкість, зазначену в пунктах 12.4, 12.5, 12.6 і 12.7, на ділянці дороги, де встановлено дорожні знаки 3.29, 3.31, або на транспортному засобі, на якому встановлено розпізнавальний знак відповідно до підпункту «и» пункту 30.3 цих Правил;

в) перешкоджати іншим транспортним засобам, рухаючись без потреби з дуже малою швидкістю;

г) різко гальмувати (крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді)».

Очевидно, що другий варіант відповіді буде правильним, він буквально цитує підпункт «г» пункту 12.9.

Порадьтеся з друзями: