Який із зображених дорожніх знаків показує напрямок об'їзду закритої для руху ділянки проїзної частини на дорозі з розділювальною смугою?

Допомога Експерта

Розберемо опис кожного з представлених дорожніх знаків, згідно з ПДР:

«Знак 5.28 «Смуга руху для аварійної зупинки» інформує водія про розташування смуги, спеціально підготовленої для аварійної зупинки транспортних засобів (на гірських перевалах, крутих спусках тощо) в разі відмови гальмівної системи». Знак належить до інформаційно-вказівних.

Знак 5.27.1 «Зміна напрямку руху на дорозі з розділювальною смугою» показує напрямок об’їзду закритої для руху ділянки проїзної частини на дорозі з розділювальною смугою. Знак належить до інформаційно-вказівних.

Знак 5.63 «Схема об’їзду» застосовується для зазначення маршруту об’їзду ділянки дороги, яка тимчасово закрита для руху. Знак належить до інформаційно-вказівних.

Знак 5.64.3 «Напрямок об’їзду» застосовується для зазначення напрямку об’їзду ділянки дороги, яка тимчасово закрита для руху. Знак належить до інформаційно-вказівних.

Знак 4.8 «Об’їзд перешкоди з лівого боку» застосовується, щоб зазначити, що об’їзд острівців безпеки і різноманітних перешкод, які знаходяться на проїзній частині, дозволяється з лівого боку. Знак належить до наказових.

Однозначно, правильним варіантом відповіді буде другий, на якому зображений Знак 5.27.1 «Зміна напрямку руху на дорозі з розділювальною смугою.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo